Inter Shipping
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Inter Shipping

Inter Shipping je relativně mladá marocká trajektová společnost, která byla založena v roce 2012 a spojuje přes Gibraltarský průliv jižní Španělsko s Marokem v severní Africe.

Společnost provozuje mezikontinentální dopravu, trasy z měst Algeciras a Tarifa do přístavů Tangier Med a Tangier trvají pouze hodinu a jezdí se několikrát za den. Díky tomu je cestování s lodí Inter Shipping příznivou variantou přepravy mezi těmito dvěma státy. Navíc k tomu přispívá i četnost plaveb a spolehlivost moderní flotily této společnosti, která pořídila poměrně nedávno jedno nové plavidlo, což bylo v roce 2011 a jmenuje se Nova Star.

Trajekty společnosti Inter Shipping jsou aktuálně schopny provádět přepravu velmi rychle, přičemž lodě Maria Dolores, Detroit Jet a Amman dosahují třiceti pěti uzlů. Nejmladší loď Nova Star pluje pouhých dvacet uzlů, na druhou stranu má ovšem kapacitu pro 1212 osob společně s prostorem pro 450 vozidel. Největší a nejčastěji používaná trajektová loď Nova Star se může pochlubit dvěma restauracemi, bezcelními obchody, kasinem, lázněmi a sto šedesáti třemi kabinami.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Inter Shipping s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Inter Shipping s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.