COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Inter Shipping

Inter Shipping je relativně mladá marocká trajektová společnost, která byla založena v roce 2012 a spojuje přes Gibraltarský průliv jižní Španělsko s Marokem v severní Africe.

Společnost provozuje mezikontinentální dopravu, trasy z měst Algeciras a Tarifa do přístavů Tangier Med a Tangier trvají pouze hodinu a jezdí se několikrát za den. Díky tomu je cestování s lodí Inter Shipping příznivou variantou přepravy mezi těmito dvěma státy. Navíc k tomu přispívá i četnost plaveb a spolehlivost moderní flotily této společnosti, která pořídila poměrně nedávno jedno nové plavidlo, což bylo v roce 2011 a jmenuje se Nova Star.

Trajekty společnosti Inter Shipping jsou aktuálně schopny provádět přepravu velmi rychle, přičemž lodě Maria Dolores, Detroit Jet a Amman dosahují třiceti pěti uzlů. Nejmladší loď Nova Star pluje pouhých dvacet uzlů, na druhou stranu má ovšem kapacitu pro 1212 osob společně s prostorem pro 450 vozidel. Největší a nejčastěji používaná trajektová loď Nova Star se může pochlubit dvěma restauracemi, bezcelními obchody, kasinem, lázněmi a sto šedesáti třemi kabinami.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Inter Shipping s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Inter Shipping s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy Inter Shipping