COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Interislander

Společnost Interislander nabízí trajektovou přepravu na Novém Zélandu. Lodě se plaví přes Cookův průliv mezi městy Wellington a Picton, a spojují tak severní a jižní ostrovy.

Trasa zabere přibližně tři hodiny a plavidlo této společnosti bylo jednou popsáno jako jeden z nejkrásnějších trajektů na světě. Trasa je dlouhá 92 kilometrů, jezdí se přes 50 let a každoročně přepravuje více než milion cestujících. K dispozici je až jedenáct cest denně, což ze společnosti Interislander navíc dělá flexibilní a cenově přijatelnou volbu při objevování základních ostrovů na Novém Zélandu.

Provoz tří velkých trajektů, které využívají nové technologie a které se nazývají Aratere, Kaitaki a Kaiarahi. Společnost Interislander převáží cestující i vozidla několikrát denně, a to na základě praktického jízdního řádu, který usnadňuje cestování. Plavidla společnosti Interislander s názvem Quick Path, Challenger a Leadership nabízí komplexní vybavení včetně kin, luxusních salonků, možností živé hudby a zábavy pro děti. Jedná se také o první provozovatele trajektů na ostrově Cook, kteří na palubě zavedli bezplatné Wi-Fi.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Interislander, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Interislander. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti Interislander s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Trasy a přístavy Interislander

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Na palubě Interislander

Všechny trasy Interislander

Alternativní společnosti a trasy