Interislander
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Interislander

Společnost Interislander nabízí trajektovou přepravu na Novém Zélandu. Lodě se plaví přes Cookův průliv mezi městy Wellington a Picton, a spojují tak severní a jižní ostrovy.

Trasa zabere přibližně tři hodiny a plavidlo této společnosti bylo jednou popsáno jako jeden z nejkrásnějších trajektů na světě. Trasa je dlouhá 92 kilometrů, jezdí se přes 50 let a každoročně přepravuje více než milion cestujících. K dispozici je až jedenáct cest denně, což ze společnosti Interislander navíc dělá flexibilní a cenově přijatelnou volbu při objevování základních ostrovů na Novém Zélandu.

Provoz tří velkých trajektů, které využívají nové technologie a které se nazývají Aratere, Kaitaki a Kaiarahi. Společnost Interislander převáží cestující i vozidla několikrát denně, a to na základě praktického jízdního řádu, který usnadňuje cestování. Plavidla společnosti Interislander s názvem Quick Path, Challenger a Leadership nabízí komplexní vybavení včetně kin, luxusních salonků, možností živé hudby a zábavy pro děti. Jedná se také o první provozovatele trajektů na ostrově Cook, kteří na palubě zavedli bezplatné Wi-Fi.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Interislander, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Interislander. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti Interislander s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Na palubě Interislander

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Alternativní společnosti a trasy

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.