Ishigaki Dream Tours
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Ishigaki Dream Tours

Ishigaki Dream Tours je japonská trajektová společnost se sídlem v Yaeyamas, malým souostrovím v prefektuře Okinawa. Její trajekty propojují ostrovy Taketomi, Kuroshima, Iriomote, Ishigaki a Hatoma.

Ishigaki Dream Tours pokrývá se svou flotilou rychlých trajektů plochu o rozloze více než 320 km čtverečních, přičemž lodě jsou plně vybaveny tou nejmodernější technologií, klimatizací a zároveň jsou navrženy tak, aby co nejvíce eliminovali riziko mořské nemoci. Ishigaki Dream Tours má licenci od Ministerstva dopravy a cestovního ruchu, takže si cestující mohou být jisti, že jejich plavba bude bezpečná a bezproblémová.

Idylické souostroví Yaeyama je jedním z nejkrásnějších japonských klenotů, přičemž jsou zde vynikající podmínky pro šnorchlování. Najdete zde některé z posledních nedotčených japonských tropických džunglí a mangrových močálů. Ostrovy se pyšní i nádhernými plážemi, okolní vody představují navíc domov pro mnoho nádherných živočichů jako například delfíni, mořské želvy a rejnoci. I z toho důvodu je souostroví tak populární.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Ishigaki Dream Tours s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Alternativní společnosti a trasy

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.