Ishigaki Dream Tours

Ishigaki Dream Tours je japonská trajektová společnost se sídlem v Yaeyama, malým souostrovím v prefektuře Okinawa. Její trajekty propojují ostrovy Taketomi, Kuroshima, Iriomote, Ishigaki a Hat.

Ishigaki Dream Tours pokrývá se svou flotilou rychlých trajektů plochu o rozloze více než 320km čtverečních, přičemž lodě jsou plně vybaveny tou nejmodernější technologií a klimatizací a zároveň jsou navrženy tak, aby co nejvíce eliminovali riziko mořské nemoci. Ishigaki Dream Tours má licenci od Ministerstva dopravy a cestovního ruchu, takže si můžete být jisti, že Vaše plavba bude bezpečná a bezproblémová.

Idylické souostroví Yaeyama je jedním z nejkrásnějších japonských klenotů, přičemž jsou zde vynikající podmínky na šnorchlování. Najdete zde některé z posledních nedotčených tropických džunglí a mangrových močálů v Japonsku, a to díky blízkosti k obratníku Raka. Ostrovy se mohou pochlubit i nádhernými plážemi, a okolní vody jsou domovem mnoha nádherných druhů, jako jsou delfíni, mořské želvy a rejnoky, takže je snadné pochopit, proč je toto souostroví tak populární.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektů, což Vám umožní prohlédnout si plavební řády společností a ceny lístků v jednom rychlém a jednoduchém vyhledávání. Porovnejte plavební řády a cenové nabídky společnosti Ishigaki Dream Tours s alternativními trajektových operátory před tím, než si rezervujete lístek.

Číst více Číst méně

Trasy a přístavy Ishigaki Dream Tours

Všechny trasy Ishigaki Dream Tours