COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Ishigaki Dream Tours

Ishigaki Dream Tours je japonská trajektová společnost se sídlem v Yaeyamas, malým souostrovím v prefektuře Okinawa. Její trajekty propojují ostrovy Taketomi, Kuroshima, Iriomote, Ishigaki a Hatoma.

Ishigaki Dream Tours pokrývá se svou flotilou rychlých trajektů plochu o rozloze více než 320 km čtverečních, přičemž lodě jsou plně vybaveny tou nejmodernější technologií, klimatizací a zároveň jsou navrženy tak, aby co nejvíce eliminovali riziko mořské nemoci. Ishigaki Dream Tours má licenci od Ministerstva dopravy a cestovního ruchu, takže si cestující mohou být jisti, že jejich plavba bude bezpečná a bezproblémová.

Idylické souostroví Yaeyama je jedním z nejkrásnějších japonských klenotů, přičemž jsou zde vynikající podmínky pro šnorchlování. Najdete zde některé z posledních nedotčených japonských tropických džunglí a mangrových močálů. Ostrovy se pyšní i nádhernými plážemi, okolní vody představují navíc domov pro mnoho nádherných živočichů jako například delfíni, mořské želvy a rejnoci. I z toho důvodu je souostroví tak populární.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Ishigaki Dream Tours s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy Ishigaki Dream Tours

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Všechny trasy Ishigaki Dream Tours

Alternativní společnosti a trasy