COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Isles Of Scilly Travel

Isles of Scilly Travel provozuje osobní trajektovou dopravu z přístavu Penzance v Cornwallu na jihozápadě Anglie do přístavu na západní straně ostrova St Mary's (souostroví Scilly).

Společnost Isles of Scilly byla založena v roce 1920 s jediným účelem - zajistit pravidelnou trajektovou přepravu mezi anglickou pevninou a ostrovy Scilly. Nyní, téměř o století později, plavby fungují denně od března do listopadu a 28 mil dlouhá cesta trvá kolem tří hodin.

Plavba je zajištěna plavidlem Scillonian III, které je v provozu od konce 70. let. Loď má kapacitu 485 cestujících, na palubě najdete dvě kavárny, které podávají různé teplé a studené pokrmy, jakož i horké či alkoholické/nealkoholické nápoje. Plavba je skvělou možností k pozorování delfínů i kochání se výhledem na tak známé pobřeží v Cornwall.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Isles Of Scilly Travel, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Isles Of Scilly Travel. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Isles Of Scilly Travel s alternativními trajektovými operátory.

Trasy a přístavy Isles Of Scilly Travel

Na palubě Isles Of Scilly Travel

Všechny trasy Isles Of Scilly Travel