Isles Of Scilly Travel
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Isles Of Scilly Travel

Isles of Scilly Travel provozuje osobní trajektovou dopravu z přístavu Penzance v Cornwallu na jihozápadě Anglie do přístavu na západní straně ostrova St Mary's (souostroví Scilly).

Společnost Isles of Scilly byla založena v roce 1920 s jediným účelem - zajistit pravidelnou trajektovou přepravu mezi anglickou pevninou a ostrovy Scilly. Nyní, téměř o století později, plavby fungují denně od března do listopadu a 28 mil dlouhá cesta trvá kolem tří hodin.

Plavba je zajištěna plavidlem Scillonian III, které je v provozu od konce 70. let. Loď má kapacitu 485 cestujících, na palubě najdete dvě kavárny, které podávají různé teplé a studené pokrmy, jakož i horké či alkoholické/nealkoholické nápoje. Plavba je skvělou možností k pozorování delfínů i kochání se výhledem na tak známé pobřeží v Cornwall.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Isles Of Scilly Travel, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Isles Of Scilly Travel. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Isles Of Scilly Travel s alternativními trajektovými operátory.

Na palubě Isles Of Scilly Travel

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.