Ithaka
Kyllini
Trajekty do Řecko
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Ithaka do Kyllini

Linka Ithaka Kyllini spojuje Jónské ostrovy s Řecko. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Kefalonian Lines. Plavba probíhá 7 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 2 hodin 25 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Ithaka Kyllini se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Jónské ostrovy do Řecka
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

Jak dlouho trvá trajekt z Ithaka do Kyllini?

Doba plavby trajektem z Ithaka do Kyllini je přibližně 2h 25m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.

Které trajektové společnosti operují mezi Ithaka a Kyllini?

Existuje 1 trajektový operátor pro Ithaka až Kyllini a toto je
  • Kefalonian Lines

Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Ithaka do Kyllini?

Rezervujte si trajekty z Ithaka do Kyllini prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.

Průvodce přístavem Ithaka

Ithaka je řecký ostrov v Jónském moři, který je součástí Jónských ostrovů. Leží severovýchodně od ostrova Kefalonia, jen kousek od řecké pevniny. Ostrov má dvě části - zhruba v polovině ostrova se nachází zátoka Molos, která se zařezává tak hluboko, že v nejužším místě je Ithaka široká pouze 500 m. V hlavním městě ostrova - Ithaki - je jeden z největších přírodních přístavů na světě. Přístav je chráněn malým ostrůvkem zvaným Lazaretto. Ten v minulosti sloužil jako věznice. Najdeme zde kostelík zasvěcený Ježíši Spasiteli.

Město Ithaka se nachází na jižním pobřeží ostrova, a podařilo se mu udržet svou tradiční Jónskou architekturu. Má mnoho barů, restaurací, taveren, obchodů či klubů. Oblíbenou atrakcí na ostrově je jeskyně nymf, nazývaná i mramorová jeskyně. Má dva vchody - jeden pro bohů a jeden pro smrtelníky. Uvnitř jeskyně jsou krásné stalaktity a podle Homéra sem Odysseus schoval dary, které mu dal fajský král Alkinoos.

Z přístavu se plaví trajekty do destinací jako je Kefalonie, Lefkada, Patra a Astakos, stejně jako města Patra přes Kefalonii.


Průvodce přístavem Kyllini

Přístavné město Kyllini leží u pobřeží Iónského moře, na západ od Andravidy, severovýchod od Zakynthos a severozápad od Pyrgos.

Killini má krásnou krajinu, idylické pláže a četné historické památky - každý si tady najde zábavu dle přání.

V Kyllini se nachází nejvíc zachovalý hrad v Řecku - hrad Chlemoutsi, který určitě stojí za návštěvu.


Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.