COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Jersey - Carteret je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Jersey do Francie

Provozovatelé trajektů na trase Jersey - Carteret

    • 7 Sailings Weekly 1 hour 15 min
    • Get price

Trajekt z Jersey do Carteret

Linka Jersey Carteret spojuje Jersey s Francie. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Manche Iles Express. Plavba probíhá 7 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 1 hodina 15 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Jersey Carteret se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Průvodce přístavem Jersey

Jersey je závislé území britské koruny v Lamanšském průlivu u pobřeží Normandie. Spolu s Guernsey tvoří seskupení známé jako Normanské ostrovy.
Obrana všech těchto ostrovů je zodpovědnost Spojeného království. Nicméně, Jersey není součástí Spojeného království ani Evropské unie, ale je poněkud samostatným vlastnictvím koruny.
Prehistorické doby Jersey produkovaly bohaté dědictví artefaktů. Zbytky velkého francouzského lesa, který existoval před více než 10.000 lety, kdy ostrov byl částí kontinentu, lze ještě dnes vidět v Saint Ouen během odlivu. Na ostrově byly nalezeny pozůstatky osídlení neandertálců ze středního paleolitu.


Průvodce přístavem Carteret

Barneville-Carteret je obec v departementu Manche, v oblasti Dolní Normandie v severozápadní Francii. Město leží na západním pobřeží poloostrova Cotentin, 30 km od Cherbourg.