COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Joy Lines

Společnost Joy Lines Fast Ferry, která působí již mnoho let, dříve pod názvy Sarris Cruises a Lines Fast Ferry, je jedním z hlavních provozovatelů trajektů v celé Abánii a byla první společností, která začala poskytovat tolik potřebné spojení mezi Řeckem a Albánií.

S mnohaletou historií poskytování vynikajících služeb zákazníkům a pevným odhodláním zajistit, aby se cestujícím na každé plavbě dostávalo špičkové péče, vítá společnost Joy Lines i domácí mazlíčky. Díky vřelému přijetí na každém kroku a jistotě pomoci od každého člena posádky se můžete uvolnit a užít si plavbu s vědomím, že vše potřebné je vždy k dispozici.

Obě plavidla Joy Lines jsou nejnovějším modelem trajektu určeného pro cestující i vozidla a zajistí vám plynulou plavbu. Saranda Express pojme až 250 osob a 10 vozidel, má kryté i venkovní sezení a plně vybavenou jídelnu. Menší Ilida pojme až 120 cestujících a kryté sezení pro pohodlnou plavbu.

Na webu directferries.co.uk najdete plavební řády Sarris Cruises a můžete si zarezervovat jízdenky na trajekty Sarris Cruises. V příslušných případech také porovnáváme společnost Sarris Cruises s alternativními provozovateli trajektů.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Joy Lines s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Joy Lines s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy Joy Lines

Všechny trasy Joy Lines