Joy Lines
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Joy Lines

Společnost Joy Lines Fast Ferry, která působí již mnoho let, dříve pod názvy Sarris Cruises a Lines Fast Ferry, je jedním z hlavních provozovatelů trajektů v celé Abánii a byla první společností, která začala poskytovat tolik potřebné spojení mezi Řeckem a Albánií.

S mnohaletou historií poskytování vynikajících služeb zákazníkům a pevným odhodláním zajistit, aby se cestujícím na každé plavbě dostávalo špičkové péče, vítá společnost Joy Lines i domácí mazlíčky. Díky vřelému přijetí na každém kroku a jistotě pomoci od každého člena posádky se můžete uvolnit a užít si plavbu s vědomím, že vše potřebné je vždy k dispozici.

Obě plavidla Joy Lines jsou nejnovějším modelem trajektu určeného pro cestující i vozidla a zajistí vám plynulou plavbu. Saranda Express pojme až 250 osob a 10 vozidel, má kryté i venkovní sezení a plně vybavenou jídelnu. Menší Ilida pojme až 120 cestujících a kryté sezení pro pohodlnou plavbu.

Na webu directferries.co.uk najdete plavební řády Sarris Cruises a můžete si zarezervovat jízdenky na trajekty Sarris Cruises. V příslušných případech také porovnáváme společnost Sarris Cruises s alternativními provozovateli trajektů.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Joy Lines s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Joy Lines s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.