Kefalonian Lines
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Kefalonian Lines

Řecká dopravní společnost Kefalonian Lines provozuje trajektovou dopravu do/z ostrovů Kefalonie a Zakynthos v Jónském moři.

Tato společnost byla založena v roce 2013 jako pomyslný most mezi řeckou pevninou a krásnými Jónskými ostrovy. Kefalonian Lines nabízí rychlé plavby až čtyřikrát denně, obvykle trvají přibližně hodinu. Tato společnost nedávno přestavěla svou vlajkovou loď F/B Nissos Kefalonia a i nadále usiluje o kvalitní službu pro místní obyvatele s vizí, že se brzy stane lídrem v dopravě na ostrov a zpět.

F/B Nissos Kefalonia, označena za nejoblíbenější loď na Kefalonii, má délku sto dvacet tři metrů, pluje rychlostí dvacet jedna uzlů. V obchodech, které jsou na palubě, je k dispozici škála produktů. V mnoha restauracích a barech je působivá nabídka místních občerstvení i kuchyně. F/B Zakynthos I je o něco menší, ale má v regionu dlouhou historii a pomáhá prosperovat turistickému průmyslu, a to od roku 1991, kdy byla loď pořízena.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Kefalonian Lines, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Kefalonian Lines. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Kefalonian Lines s alternativními trajektovými operátory.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.