COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Kefalonian Lines

Řecká dopravní společnost Kefalonian Lines provozuje trajektovou dopravu do/z ostrovů Kefalonie a Zakynthos v Jónském moři.

Tato společnost byla založena v roce 2013 jako pomyslný most mezi řeckou pevninou a krásnými Jónskými ostrovy. Kefalonian Lines nabízí rychlé plavby až čtyřikrát denně, obvykle trvají přibližně hodinu. Tato společnost nedávno přestavěla svou vlajkovou loď F/B Nissos Kefalonia a i nadále usiluje o kvalitní službu pro místní obyvatele s vizí, že se brzy stane lídrem v dopravě na ostrov a zpět.

F/B Nissos Kefalonia, označena za nejoblíbenější loď na Kefalonii, má délku sto dvacet tři metrů, pluje rychlostí dvacet jedna uzlů. V obchodech, které jsou na palubě, je k dispozici škála produktů. V mnoha restauracích a barech je působivá nabídka místních občerstvení i kuchyně. F/B Zakynthos I je o něco menší, ale má v regionu dlouhou historii a pomáhá prosperovat turistickému průmyslu, a to od roku 1991, kdy byla loď pořízena.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Kefalonian Lines, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Kefalonian Lines. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Kefalonian Lines s alternativními trajektovými operátory.

Všechny trasy Kefalonian Lines