COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Kobee

Kobee je vysokorychlostní křídlový trajekt provozovaný jihokorejskou lodní společností Miraejet, která se pohybuje mezi městy Fukuoka v Japonsku a Busan v Jižní Koreji.

Kobee spojuje přístav Busan s Hakatou ve městě Fukuoka, a to za tři hodiny. Tato společnost poskytuje efektivní způsob cestování mezi Jižní Koreou a Japonskem a je obvykle levnější než létání. Úspora však není jen ekonomická, ale i časová, a to ve srovnání s transsibiřskou, transmandurskou a transmongolskou železnicí, kdy na trase cestující stráví obvykle několik dní a ne několik hodin.

Na palubě Kobee jsou dvě podlaží plná pohodlných míst k sezení, toaleta, úschovna zavazadel, velká okna nebo bezcelní obchod, kde se dá zakoupit celá řada produktů včetně nápojů, občerstvení a kosmetiky. Deky, noviny a časopisy jsou k dispozici na vyžádání.

Jediný způsob, jak zjistit, o čem mluvíme, je vyzkoušet to! Kobee poskytuje rychlou, bezpečnou a pohodlnou plavbu, přičemž zážitek z cesty zaručeně předčí všechna očekávání.

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Kobee s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.

Na palubě Kobee

Všechny trasy Kobee

Alternativní společnosti a trasy