Kobee
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Kobee

Kobee je vysokorychlostní křídlový trajekt provozovaný jihokorejskou lodní společností Miraejet, která se pohybuje mezi městy Fukuoka v Japonsku a Busan v Jižní Koreji.

Kobee spojuje přístav Busan s Hakatou ve městě Fukuoka, a to za tři hodiny. Tato společnost poskytuje efektivní způsob cestování mezi Jižní Koreou a Japonskem a je obvykle levnější než létání. Úspora však není jen ekonomická, ale i časová, a to ve srovnání s transsibiřskou, transmandurskou a transmongolskou železnicí, kdy na trase cestující stráví obvykle několik dní a ne několik hodin.

Na palubě Kobee jsou dvě podlaží plná pohodlných míst k sezení, toaleta, úschovna zavazadel, velká okna nebo bezcelní obchod, kde se dá zakoupit celá řada produktů včetně nápojů, občerstvení a kosmetiky. Deky, noviny a časopisy jsou k dispozici na vyžádání.

Jediný způsob, jak zjistit, o čem mluvíme, je vyzkoušet to! Kobee poskytuje rychlou, bezpečnou a pohodlnou plavbu, přičemž zážitek z cesty zaručeně předčí všechna očekávání.

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Kobee s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.

Na palubě Kobee

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Alternativní společnosti a trasy

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.