Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Kodaň

  • Ubytování v Kodaň

    Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Kodaň před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Kodaň pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Kodaň

Průvodce přístavem Kodaň

Průvodce přístavem Kodaň

Kodaň je hlavní město Dánska. Bylo založeno kolem r. 1000 Svenem Vidlí Vous a jeho syn Knutem Velikým. Původně to byla jen rybářská vesnice s názvem "Havn" (přístav), až do poloviny 12. století, a pak město náhle začalo obsazovat mnohem důležitější roli v přechodu do moci biskupa Absalona v 1167 r. Velký přístav posiloval růst Kodaně, která se stala významným centrem obchodu. Během druhé světové války Kodaň byla okupována německými vojsky spolu se zbytkem země od 09.04.1940 do 04.05.1945. V srpnu 1943, kdy vládní spolupráce s okupačními sílami se zhroutila, několik lodí bylo potopeno v přístavu v Kodani dánským královským námořnictvím, aby nebyly použity Němci. Město výrazně vzrostlo od konce války v 70. letech s pomocí tzv. "dopravního plánu pěti prstů", který spojoval město s okolními předměstí.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.