Kume Line
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Kume Line

Kume Line je japonská trajektová společnost se sídlem ve městě Naha, v jižní části prefektury Okinawa, jejíž trajekty plují na ostrovy Kumejima a Tonaki na západním pobřeží.

Společnost byla založena Seiji Toubaru v roce 1950, má tedy téměř sedmdesát let zkušeností v odvětví námořní dopravy. Sedm let po založení doplnila svou činnost i o sektor osobní dopravy a stala se jedním z nejprestižnějších trajektových provozovatelů v Okinawě.

Ačkoli s flotilou čítající pouze dvě plavidla, sestavila Kume Line skvělý plavební řád. Obě spojují pevninu prefektury se dvěma ze svých nejpopulárnějších a nejkrásnějších ostrovů. Větší a rychlejší loď se jmenuje Ryukyu, má kapacitu tři sta padesát cestujících a maximální rychlost je devatenáct uzlů. Druhá loď s názvem New Kume Shima přepraví tři sta třicet sedm lidí, a to rychlostí šestnáct uzlů. Obě plavidla se mohou pochlubit lepším interiérem než většina plavidel v regionu, moderním zařízením, luxusními sedadly a prostorným místem určeným k odpočinku.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Kume Line, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Kume Line. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Kume Line s alternativními trajektovými operátory.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.