COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Kume Line

Kume Line je japonská trajektová společnost se sídlem ve městě Naha, v jižní části prefektury Okinawa, jejíž trajekty plují na ostrovy Kumejima a Tonaki na západním pobřeží.

Společnost byla založena Seiji Toubaru v roce 1950, má tedy téměř sedmdesát let zkušeností v odvětví námořní dopravy. Sedm let po založení doplnila svou činnost i o sektor osobní dopravy a stala se jedním z nejprestižnějších trajektových provozovatelů v Okinawě.

Ačkoli s flotilou čítající pouze dvě plavidla, sestavila Kume Line skvělý plavební řád. Obě spojují pevninu prefektury se dvěma ze svých nejpopulárnějších a nejkrásnějších ostrovů. Větší a rychlejší loď se jmenuje Ryukyu, má kapacitu tři sta padesát cestujících a maximální rychlost je devatenáct uzlů. Druhá loď s názvem New Kume Shima přepraví tři sta třicet sedm lidí, a to rychlostí šestnáct uzlů. Obě plavidla se mohou pochlubit lepším interiérem než většina plavidel v regionu, moderním zařízením, luxusními sedadly a prostorným místem určeným k odpočinku.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Kume Line, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Kume Line. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Kume Line s alternativními trajektovými operátory.

Trasy a přístavy Kume Line

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Všechny trasy Kume Line