Langkawi Ferry Services
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Langkawi Ferry Services

Langkawi Ferry Services je uznávanou trajektovou společností v Malajsii, která propojuje dva z nejznámějších ostrovů v zemi, Penang a souostroví Langkawi, které leží při západním pobřeží Malajsie v Malackém průlivu.

Langkawi Ferry Services je jednou z předních společností v malajsijském trajektovém průmyslu a i proto se v roce 2015 stala vítězem "Langkawi Tourism Awards". V roce 1997 bylo za účelem nastartování fungování společnosti představeno šest nových, vysokorychlostních trajektů. Tento počet v průběhu několika let narostl na dvanáct. Součástí flotily jsou jedny z nejrychlejších osobních lodí v tomto regionu. S více než dvaceti lety zkušeností v námořním průmyslu má společnost Langkawi Ferry Services vynikající pověst, a to i díky důrazu, který klade na bezpečnost svých cestujících.

Lodě Langkawi Ferry Services se mohou pochlubit polohovatelnými sedadly, plně klimatizovanými prostorami či kiny, které poskytují zábavu pro všechny věkové kategorie. Maximální rychlost lodí se pohybuje od třiceti dvou až po čtyřicet uzlů, kapacita je sto až dvě stě cestujících.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Langkawi Ferry Services s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Langkawi Ferry Services s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.