Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Larvik

 • Larvik Trajektový Prístav Autem

  Z Kristiansandu, vydejte se po E18 smerem na Arendel celou cestou prez Stathelle následujíc informacní tabule na Larvik. Když už se nacházíte v Larviku, následujte informacní tabule do prístavu. Z Oslo, vezmete E18 smerem na Drammen prez Holmestrand, následujíc informacní tabule do Larviku. Když už jste v Larviku, následujte informacní tabule do prístavu.

 • Larvik Trajektový Prístav Autobusem

  Autobusy spolecnosti Nor-Way Busselspressen precházejí prez Larvik mezi Seljord a Tønsberg. Do dalších destinací podél pobreží, budete muset prestoupit v Tønsberg anebo Arendal.

 • Larvik Trajektový Prístav Adresa

  Fergeterminalen, Revet, 3263 Larvik, Norway

 • Ubytování v Larvik

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Larvik před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Larvik pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Larvik

Průvodce přístavem Larvik

Průvodce přístavem Larvik

Larvik je město a magistrát v kraji Vestfold na jihozápadě Norska. Město bylo založeno hrabětem Ulrikem Fredrikem Gydenløve v roce 1671. Nejstarší známé obchodní místo od dob Vikingů lze nalézt v regionu Kaupang. Výkopy a studie prokázaly, že Kaupang fungoval jako centrum řemesel a obchodování s asi 1000 obyvateli. Vikingové obývali této zemí od asi 700 - 900 r. n.l. Nové vykopávky začaly v květnu 2000. Larvik má svou vlastní řadu kamenů s názvem Larvikitt. Kamen je více než 270 milionů let starý, používá se v průmyslu těžby kamene více než 100 let. Dnes je kámen největším vývozním artiklem ve městě. V Larviku se narodil slavný průzkumník Thor Heyerdahl.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.