Le Havre
Rosslare
Trajekty do Irsko
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Le Havre do Rosslare

Linka Le Havre Rosslare spojuje Francie s Irsko. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Brittany Ferries. Plavba probíhá 1 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 20 hodin 29 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Le Havre Rosslare se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Alternativy trajektů z Le Havre do Rosslare

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Francie do Irska
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

Jak dlouho trvá trajekt z Le Havre do Rosslare?

Doba plavby trajektem z Le Havre do Rosslare je přibližně 20h 29m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.

Které trajektové společnosti operují mezi Le Havre a Rosslare?

Existuje 1 trajektový operátor pro Le Havre až Rosslare a toto je
  • Brittany Ferries

Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Le Havre do Rosslare?

Rezervujte si trajekty z Le Havre do Rosslare prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.

Průvodce přístavem Le Havre

Le Havre je přístavní město v Normandii na severozápadě Francie, které leží na pravém břehu ústí řeky Seina. Je známé hlavně jako druhý největší francouzský přístav (po Marseille), ale nachází se zde i největší kontejnerový přístav země. Město bylo po škodách z druhé světové války přestavěno, přičemž mnoho z jeho poválečných staveb je dílem architekta Auguste Perret. Nová poválečná architektura se může zdát některým lidem brutální, ale je nutno říci, že je unikátní. Je zde několik zajímavých staveb, které stojí za to vidět. V roce 2005 se dostalo město na seznam kulturního dědictví UNESCO.

Přístav Havre má dva trajektové terminály. Terminál de Grand Bretagne (britský terminal) je stále v provozu, ale irský terminál již není využíván. V přístavu je obchod, kavárna a směnárna a na ulici Boulevard Clemanceau je místo, kde Vám poskytnou turistické informace. Trajekty se z přístavu plaví i do Portsmouthu.


Průvodce přístavem Rosslare

Vesnice Rosslare se nachází v irské provincii Wexford a již více než sto let se řadí k oblíbeným rekreačním střediskům turistů. Celý název zní Rosslare Strand, používá se k rozlišení od nedalekého přístavu Rosslare. Tamní obyvatelé jsou hrdí na to, že je jejich vesnice jednou z nejslunnějších lokalit v Irsku. Rosslare Strand drží rekord, který ukazuje, že má ročně v průměru o 300 hodin více slunečního svitu než zbytek Irska. Dlouhá písečná pláž je oceněna statusem Modré vlajky (tzn. certifikátem potvrzujícím, že místo splnilo velmi přísná pravidla), a proto je oblíbená u plavců i rodin. Nedaleko vesnice je navíc několik kvalitních golfových hřišť.

Zařízení přístavu zahrnuje restauraci, bar, čekárnu, dětský koutek, obchody, půjčovnu aut, přebalovací koutek, směnárnu a kancelář Ministerstva zemědělství. Trajekty plují do Pembroke (přejezd trvá cca 4 hodiny), Fishguard (3 hodiny a 30 minut), Cherbourg a Roscoff ve Francii.


Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.