Leve Ferries

Leve Ferries provozuje plavby mezi přístavem Pireus na okraji Atén a ostrovem Aegina patřícího do Saronského souostroví v Egejském moři.

Se svým obrovským trajektem s názvem "Ionian" Leve Ferries nabízí bezpečnou a pohodlnou jízdu napříč Egejským mořem. Plavidlo má celou řadu moderních a stylových barů, zatímco velké prostory na sezení jsou vybaveny televizí a klimatizací. Trajekt je schopný přepravit velké množství vozidel, což ještě více usnadňuje možnost prozkoumat některé z nejpopulárnějších turistických atrakcí v Řecku.

Trajekt odjíždí z hlavního přístavu a dopravního uzlu země, Piruesu, který se nachází asi 10 km jihozápadně od centra hlavního města. Je to největší přístav ve Středomoří, s více než 20 milionů přepravených cestujících každý rok.

Aegina, jeden ze Saronských ostrovů, ležících v zálivu se stejným názvem, je nesmírně populární destinace mezi obyvateli Atén, protože se nachází jen 30 kilometrů od přístavu Pireus.

Takže s Leve Ferries Vás dělí jen krátká plavba od idylických pláží a pozoruhodných historických památek ostrova Aegina.

Číst více Číst méně