Leve Ferries
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Leve Ferries

Leve Ferries provozuje plavby mezi přístavem Piraeus na okraji Atén a ostrovem Aegina patřícího do Saronského souostroví v Egejském moři.

Se svým obrovským trajektem s názvem Ionian nabízí společnost Leve Ferries bezpečnou a pohodlnou jízdu napříč Egejským mořem. Plavidlo má celou řadu moderních a stylových barů, klimatizované velké prostory určené k posezení jsou navíc vybaveny televizí. Trajekt je schopný přepravit velké množství vozidel, což ještě více usnadňuje prozkoumat některé z řeckých nejpopulárnějších turistických atrakcí.

Trajekt odjíždí z hlavního přístavu a dopravního uzlu země, z Piraeus, který se nachází asi 10 km jihozápadně od centra hlavního města. Jedná se o největší přístav ve Středomoří, každoročně se zde přepraví více než 20 milionů cestujících.

Aegina, jeden ze Saronských ostrovů, leží v stejnojmenném zálivu a představuje nesmírně populární destinaci mezi Atéňany, a to díky tomu,že se nachází jen 30 kilometrů od přístavu Piraeus.

S Leve Ferries dělí cestující jen krátká plavba od idylických pláží a pozoruhodných historických památek ostrova Aegina, včetně nejpozoruhodnějšího chrámu Aphaea.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Leve Ferries s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Leve Ferries s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.