COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Limbongan Maju

Společnost Limbongan Maju, založená přístavní správou malajského státu Johor, zajišťuje plavby na krátkém úseku mezi Changi v Singapuru a Tanjung Belungkor na jihu Malajského poloostrova.

Trasa je v provozu od začátku roku 2012 a lodě Bahtera Express a MV Falcon II jezdí přes týden dvakrát denně v každém směru, častěji o víkendech a svátcích. Plavidla společnosti Limbongan Maju mohou přepravit až 120 cestujících. Vzhledem k rychlé plavbě je vybavení lodí omezené.

Trajektový terminál v Tanjung Belungkor byl oficiálně otevřen v roce 1993 a je ideální vstupní branou pro ostrov Desaru, který se nachází asi patnáct minut od přístavu. Desaru je oblíbenou destinací v regionu a přitahuje turisty z blízkého okolí i daleka.

Singapurský trajektový terminál Changi se nachází jihovýchodně od známějšího terminálu Changi Point.

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Limbongan Maju s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.

Všechny trasy Limbongan Maju