Limbongan Maju
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Limbongan Maju

Společnost Limbongan Maju, založená přístavní správou malajského státu Johor, zajišťuje plavby na krátkém úseku mezi Changi v Singapuru a Tanjung Belungkor na jihu Malajského poloostrova.

Trasa je v provozu od začátku roku 2012 a lodě Bahtera Express a MV Falcon II jezdí přes týden dvakrát denně v každém směru, častěji o víkendech a svátcích. Plavidla společnosti Limbongan Maju mohou přepravit až 120 cestujících. Vzhledem k rychlé plavbě je vybavení lodí omezené.

Trajektový terminál v Tanjung Belungkor byl oficiálně otevřen v roce 1993 a je ideální vstupní branou pro ostrov Desaru, který se nachází asi patnáct minut od přístavu. Desaru je oblíbenou destinací v regionu a přitahuje turisty z blízkého okolí i daleka.

Singapurský trajektový terminál Changi se nachází jihovýchodně od známějšího terminálu Changi Point.

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Limbongan Maju s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.