COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Limnos - Paros je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Egejských ostrovů do Kykladské ostrovy

Provozovatelé trajektů na trase Limnos - Paros

Trajekt z Limnos do Paros

Porovnejte a rezervujte si trajekt Limnos-Paros plující z Egejských ostrovů do Kykladské ostrovy nyní s [--Website--], a buďte si jisti, že na lístku ušetříte!

Použijte náš průvodce trajektem Limnos - Paros a zjistíte vše, co potřebujete vědět pro rezervace trajektu do Kykladské ostrovy, včetně lodních společností na lince Limnos - Paros, a taký alternativní možnosti pro Vaši cestu pokud jsou možné.

Porovnejte si četné plavby a palubní řády linky Limnos - Paros online: zvolte místo odjezdu z "Vyhledávač cen Limnos Paros" a klikněte na "hledat".

Průvodce přístavem Limnos

Řecký ostrov Limnos se nachází v severní části Egejského moře.
Limnos je jeden z nejhezčích přístavů v Řecku. Se svými krásnými plážemi a malebnými tradičními vesnicemi, nedotčenými moderním cestovním ruchem, Limnos těžko zapadá do jakéhokoli stereotypu o řeckých ostrovech. On leží na mírných kopcích, se svěžím zeleným kobercem na jaře, který se stává žluto-hnědým v létě.


Průvodce přístavem Paros

Paros je řecký ostrov uprostřed Egejského moře, je součástí skupiny ostrovů Kyklady. Leží na západ od Naxos, od kterého je oddělen asi 8 km širokým kanálem.
Hlavní město ostrova, Parikia, nachází se v zátoce na severozápadní straně ostrova, nachází se na místě starobylého hlavního města ostrova Paros. Přístav Parikie je hlavním centrem trajektových služeb ostrovů v Egejském moři.
Paros je známý pro svůj mramor, z něhož byly postavené velké budovy a vyřezané slavné sochy Řecka.
V naší době na ostrově najdete opuštěné mramorové lomy a doly, ale především Paros je známý jako populární turistická destinace.