Liverpool Birkenhead
Douglas
Trajekty do ostrov Man
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Liverpool Birkenhead do Douglas

Linka Liverpool Birkenhead Douglas spojuje Anglie s ostrov Man. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Steam Packet. Plavba probíhá 2 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 4 hodin 15 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Liverpool Birkenhead Douglas se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Alternativy trajektů z Liverpool Birkenhead do Douglas

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Anglie na ostrov Man
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

Jak dlouho trvá trajekt z Liverpool Birkenhead do Douglas?

Doba plavby trajektem z Liverpool Birkenhead do Douglas je přibližně 4h 15m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.

Které trajektové společnosti operují mezi Liverpool Birkenhead a Douglas?

Existuje 1 trajektový operátor pro Liverpool Birkenhead až Douglas a toto je
  • Steam Packet

Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Liverpool Birkenhead do Douglas?

Rezervujte si trajekty z Liverpool Birkenhead do Douglas prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.

Průvodce přístavem Liverpool Birkenhead

Birkenhead je město na poloostrově Wirral v regionu Wirral v Merseyside, na severozápadě Anglie. Město leží na západním břehu řeky Mersey, oproti městu Liverpool. Historie města, které je významným námořním přístavem, je úzce spjata se stavbou lodí. Návštěvníci města zde najdou jeden z prvních parků financovaných z veřejných zdrojů ve Velké Británii. V roce 1843 byl navržen sirem Josephem Paxtonem. K zajímavým historickým památkám města patří větrný mlýn Bidston, který se nachází na kopci za městem, dále vodní věž Flaybrick, zahrady, kostel sv. Jakuba nebo katolický kostel St.Werburgh's.

Doky v Birkenhead jsou součástí přístavu Liverpool a jsou provozovány společností "Mersey Docks and Harbour Company". Terminál "Twelve Quays" je místo, odkud se plaví trajekty určené pro osobní a nákladní dopravu do Dublinu v Irsku a Belfastu v Severním Irsku. Mersey Ferry ve Woodside provozuje osobní dopravu přes řeku Mersey do Liverpoolu. Během zimních měsíců zase společnost Isle of Man Steam Packet Company provozuje přepravu z Birkenhead do Douglasu, na ostrově Man.


Průvodce přístavem Douglas

Douglas je hlavním městem ostrova Man a jeho největším městem. Je centrem ostrova pro lodní dopravu, nakupování a zábavu. To je sídlo vlády ostrova a jeho finanční centrum. Douglas se nachází v zátoce na východním pobřeží ostrova, na soutoku dvou řek - Do a Glass (od nichž dostal své jméno). Střed města má spíše mírné údolí, zatímco severozápadní a jihovýchodní části jsou kopcovité. Město je obklopeno několika menšími městy a obcí.
Douglas byl hlavním městem ostrova Man od roku 1863, předtím hlavním městem byl Castletown, se kterým jeho teď spojuje železnice. V Douglas sídlí Tinvald - jeden z nejstarších parlamentů na světě.


Onboard the ferries

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.