Trajekt z Los Cristianosu do Valle Gran Rey

Linka Los Cristianos Valle Gran Rey spojuje Tenerife s La Gomera. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Naviera Armas. Plavba probíhá 2 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 1 hodina 45 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Los Cristianos Valle Gran Rey se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Provozovatelé trajektů na trase Los Cristianos - Valle Gran Rey

Průměrné ceny na trase Los Cristianos Valle Gran Rey

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Los Cristianos Valle Gran Rey je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Los Cristianos

Španělské přístavní město Los Cristianos leží na ostrově Tenerife, který patří do skupiny Kanárských ostrovů. Centrum města se rozprostírá v okolí zálivu Los Cristianos, ale postupně se rozšiřuje více do vnitrozemí. Je zde mnoho starších budov, které jsou ještě z doby, kdy zde nebylo tolik turistů. Jejich počet začal narůstat v druhé polovině 20. století. Město má dvě pláže s černým sopečným pískem a množství barů, restaurací i klubů, což přispělo ke zvýšení návštěvnosti. Na promenádě města, mimo oblast pláží, se nachází řada obchodů, včetně módních butiků, či míst, kde se dá smlouvat o ceně.

Pokud pokračujete po promenádě směrem na západ, narazíte na resort Playa de las Americas, který je považován za hlavní "party" místo na ostrově Tenerife. Důvodem je mnoho nočních klubů a barů, ale také pestrá nabídka obchodů. Pro méně hektickou dovolenou je možnost vyjet na ostrov La Gomera, kde na turisty čeká dobrodružství v podobě prozkoumávání deštných pralesů. Plavba na ostrov La Gomera trvá asi 70 minut.

Z přístavu plují trajekty do destinací jako Valverde, San Sebastian de la Gomera, Santa Cruz de La Palma.