Omlouváme se Lucky Bay - Wallaroo služby již nejsou dostupné.
...

Trajekty do Lucky Bay - Wallaroo

Linka Lucky Bay - Wallaroo byla provozována společností Sea Sa.

Přestože tato trajektová přeprava není v současnosti k dispozici, jako největší nezávislá stránka porovnávající trajekty, která spolupracuje s většinou trajektových společnosti, jsme Vám schopni nabídnout alternativní plavbu v Austrálie, detaily jejíž jsou uvedeny níže.

Buď klikněte na níže uvedené odkazy pro další informace, nebo si v menu na levé straně porovnejte ceny, plavební řády a hned si také rezervujte lístek!

Průvodce přístavem Lucky Bay

Lucky Bay se nachází se na poloostrově Eyre v jižní Austrálii. Záliv byl pojmenován kapitánem Matthewem Flinders, který ho objevil v roce 1802. Ten podnikal nebezpečnou plavbu přes souostroví Recherche a ukryl se tam před bouří. Zatímco jeho loď kotvila v zátoce, Flindersov botanik, Robert Brown, objevil mnoho nových druhů rostlin. Záliv je ideálním místem pro koupání, šnorchlování, rybaření či surfování. Návštěvníci by si ale měli uvědomit, že jejich vozidla mohou v mokrém nebo suchém písku snadno zapadnout.

Přístav Luck Bay je poslední zastávkou společnosti Seas, která funguje v Spencerově zálivu (Spencer Gulf) mezi Lucky Bay a Wallaroo. Tato přeprava, která je určena pro cestující a jejich vozidla, získala v roce 2006 australskou cenu sdružení pro ochranu mořského prostředí "pro svůj potenciál ušetřit více než 25.000 tun emisí oxidu uhličitého ročně v oblasti silniční dopravy tím, že poskytuje alternativu k dlouhé cestě autem."