Omlouváme se Lucky Bay - Wallaroo služby již nejsou dostupné.
...

Trajekty do Lucky Bay - Wallaroo

Linka Lucky Bay - Wallaroo byla provozována společností Sea Sa.

Přestože tato trajektová přeprava není v současnosti k dispozici, jako největší nezávislá stránka porovnávající trajekty, která spolupracuje s většinou trajektových společnosti, jsme Vám schopni nabídnout alternativní plavbu v Austrálie, detaily jejíž jsou uvedeny níže.

Buď klikněte na níže uvedené odkazy pro další informace, nebo si v menu na levé straně porovnejte ceny, plavební řády a hned si také rezervujte lístek!

Průměrné ceny na trase Lucky Bay Wallaroo

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Lucky Bay Wallaroo je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Lucky Bay

Lucky Bay se nachází se na poloostrově Eyre v jižní Austrálii. Záliv byl pojmenován kapitánem Matthewem Flinders, který ho objevil v roce 1802. Ten podnikal nebezpečnou plavbu přes souostroví Recherche a ukryl se tam před bouří. Zatímco jeho loď kotvila v zátoce, Flindersov botanik, Robert Brown, objevil mnoho nových druhů rostlin. Záliv je ideálním místem pro koupání, šnorchlování, rybaření či surfování. Návštěvníci by si ale měli uvědomit, že jejich vozidla mohou v mokrém nebo suchém písku snadno zapadnout.

Přístav Luck Bay je poslední zastávkou společnosti Seas, která funguje v Spencerově zálivu (Spencer Gulf) mezi Lucky Bay a Wallaroo. Tato přeprava, která je určena pro cestující a jejich vozidla, získala v roce 2006 australskou cenu sdružení pro ochranu mořského prostředí "pro svůj potenciál ušetřit více než 25.000 tun emisí oxidu uhličitého ročně v oblasti silniční dopravy tím, že poskytuje alternativu k dlouhé cestě autem."