LYG Ferry
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

LYG Ferry

Lianyungang Ferry Co. je přední trajektovou společností v Jižní Koreji, jejíž trajekty se plaví přes Žluté moře z přístavů Incheon a Pyeongtaek na západním pobřeží Jižní Koreje, do Lianyungang (provincie Jiangsu) ve východní Číně.

Každý z jejich trajektů je výborně vybavený, k dispozici je množství korejských a čínských restaurací, bezcelní obchody se širokou nabídkou výrobků, herny či Wi-Fi připojení k internetu. Je zde také velký výběr z kajut, což umožňuje vybrat si to nejvhodnější ubytování.

Lianyungang Ferry Co. propojuje tři kulturní významná města ve východní Asii a je tou nejlepší společností pro objevování čínské a korejské historie i kulturních památek, a to zejména města Lianyungang s nádhernými horami Huaguo a množstvím vodopádů. Třetí největší město v Jižní Koreji, Incheon, je finanční středisko s nádhernými pobřežními ostrůvky, zatímco Pyeongtaek je místo, kde se v roce 1950 odehrála slavná bitva mezi USA a severokorejským vojskem.

Prohlédněte si LYG Ferry plavební řády, ceny a rezervujte si LYG Ferry lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku LYG Ferry s jinými trajektovými společnostmi.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.