COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

LYG Ferry

Lianyungang Ferry Co. je přední trajektovou společností v Jižní Koreji, jejíž trajekty se plaví přes Žluté moře z přístavů Incheon a Pyeongtaek na západním pobřeží Jižní Koreje, do Lianyungang (provincie Jiangsu) ve východní Číně.

Každý z jejich trajektů je výborně vybavený, k dispozici je množství korejských a čínských restaurací, bezcelní obchody se širokou nabídkou výrobků, herny či Wi-Fi připojení k internetu. Je zde také velký výběr z kajut, což umožňuje vybrat si to nejvhodnější ubytování.

Lianyungang Ferry Co. propojuje tři kulturní významná města ve východní Asii a je tou nejlepší společností pro objevování čínské a korejské historie i kulturních památek, a to zejména města Lianyungang s nádhernými horami Huaguo a množstvím vodopádů. Třetí největší město v Jižní Koreji, Incheon, je finanční středisko s nádhernými pobřežními ostrůvky, zatímco Pyeongtaek je místo, kde se v roce 1950 odehrála slavná bitva mezi USA a severokorejským vojskem.

Prohlédněte si LYG Ferry plavební řády, ceny a rezervujte si LYG Ferry lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku LYG Ferry s jinými trajektovými společnostmi.

Trasy a přístavy LYG Ferry

Všechny trasy LYG Ferry