Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Malaga

 • Malaga Trajektový Prístav Autem

  Malaga Trajektový Prístav se nachází blízko starého mesta Malagy s hlavní železnicnou stanicí vzdálenou približne 1km.

 • Malaga Trajektový Prístav Vlakem

  Rychlovlaky premávají z Malagy do Madridu, zatím co regionální vlaky premávají na pobrežní trati až do Fuengiroly, prez letište, približne 8km z prístavu.

 • Malaga Trajektový Prístav Adresa

  29016 Málaga, Spain

 • Ubytování v Malaga

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Malaga před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Malaga pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Malaga

Průvodce přístavem Malaga

Průvodce přístavem Malaga

Malaga je přístavní město v Andalusii v jižním Španělsku, na pobřeží Costa del Sol u Středozemního moře. Před 3000 lety Féničané přistáli v Malaze a jmenovali sídlo Malaca (pravděpodobně od slova Malac - sůl). Přístav byl používán jako důležité centrum pro solení ryb. Řekové vystřídali Féničan v 6. století před naším letopočtem. Posléze Malagu vyvíjeli Římany, kteří kolonizovali Španělsko v 218 př. n.l. a zůstali tam po dobu delší než šest století. V roce 711 n.l. Maury napadli Španělsko a pojmenovali provincii Al-Andalus. Malaga se stal hlavním maurským městem a přístavem, známým pro svou rýži a víno. Bylo to jedno z posledních maurských měst, padlých před křesťanskými dobyvateli, Ferdinandem a Isabellou v roce 1487. Město dostává velký příjem ze zemědělství a cestovního ruchu. Umělec Pablo Picasso a herec Antonio Banderas se narodili v Malaze.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.