COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Mandarin Cruises

Mandarin Cruises je jedním z předních provozovatelů vysokorychlostních trajektů ve Vietnamu. Společnost nabízí mezinárodní linky mezi Phnompenhu v jižní Kambodži a Chau Doc ve Vietnamu, přes řeku Mekong.

Společnost Mandarin Cruises, která byla založena v roce 1999 pod názvem Zde Trang Travel, je v současnosti jednou z prvních možností pro cestující, kteří chtějí překročit hranici přes Mekong, dvanáctou nejdelší řeku na světě, a sedmou v Asii - má přibližně 4350 km.

Společnost má kromě výborně vyškolených členů posádky k dispozici vysokorychlostní plavidla, které jsou dlouhé a mají efektivní design. Plavidla mají výkonné motory, poskytují jedny z nejrychlejších plaveb v regionu a jsou v typických barvách společnosti - v oranžové a bílé. Nejmenší trajekt má nosnost 11 pasažérů, zatímco největší pojme až 45. Najdete zde dvě sekce pro zavazadla, toaletu a pohodlná sedadla. Flotila také zahrnuje další dva motorové čluny, oba s venkovním posezením, které nabízejí ten nejlepší výhled.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Mandarin Cruises s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy Mandarin Cruises

Všechny trasy Mandarin Cruises