Mandarin Cruises
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Mandarin Cruises

Mandarin Cruises je jedním z předních provozovatelů vysokorychlostních trajektů ve Vietnamu. Společnost nabízí mezinárodní linky mezi Phnompenhu v jižní Kambodži a Chau Doc ve Vietnamu, přes řeku Mekong.

Společnost Mandarin Cruises, která byla založena v roce 1999 pod názvem Zde Trang Travel, je v současnosti jednou z prvních možností pro cestující, kteří chtějí překročit hranici přes Mekong, dvanáctou nejdelší řeku na světě, a sedmou v Asii - má přibližně 4350 km.

Společnost má kromě výborně vyškolených členů posádky k dispozici vysokorychlostní plavidla, které jsou dlouhé a mají efektivní design. Plavidla mají výkonné motory, poskytují jedny z nejrychlejších plaveb v regionu a jsou v typických barvách společnosti - v oranžové a bílé. Nejmenší trajekt má nosnost 11 pasažérů, zatímco největší pojme až 45. Najdete zde dvě sekce pro zavazadla, toaletu a pohodlná sedadla. Flotila také zahrnuje další dva motorové čluny, oba s venkovním posezením, které nabízejí ten nejlepší výhled.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Mandarin Cruises s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.