COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Mar de Ons

Mar de Ons je hlavním provozovatelem trajektové přepravy na galicijském pobřeží v severozápadním Španělsku a nabízí časté plavby z míst Vigo, Cangas a Baiona na ostrovy Ons, San Simon a souostroví Cies.

Společnost Mar de Ons byla založena v roce 1993 a od té doby je přední trajektovou společností v regionu, kterou využívá více než milion cestujících ročně, a to 365 dní v roce. V současnosti se může pochlubit vůbec největší a nejmodernější flotilou na pobřeží Galicie, která zahrnuje 10 velkých katamaránů.

Každé plavidlo je plně vybavené nejmodernější bezpečnostní technologií, velkými vnějšími palubami, vynikajícími toaletami a velkými bufety s širokým sortimentem občerstvení.

Vynikající kvalita služeb poskytovaných Mar de Ons byla uznána i regionální radou pro cestovní ruch v oblasti Rias Baixas, která společnosti nedávno udělila ocenění za její "závazek poskytovat kvalitní služby", což znamená, že pokud se vyberete na krásné galicijské ostrovy, máte na plavidlech Mar de Ons zaručenou vynikající úroveň služeb.

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Mar de Ons s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.

Trasy a přístavy Mar de Ons

Všechny trasy Mar de Ons

Alternativní společnosti a trasy