Marina Srikandi
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Marina Srikandi

Marina Srikandi nabízí vysokorychlostní trajektovou přepravu mezi ostrovy prázdninového ráje - Bali, Lombok a Gili v Indonésii. O společnosti je známo, že je jedním z největších trajektových provozovatelů v regionu a může se pyšnit profesionalitou i díky zkušeným kapitánem a její posádce.

Společnost Marina Srikandi, která byla založena v prosinci roku 2010, využívá 4 ultramoderní plavidla. Všechny poskytují příjemnou cestu, protože jsou speciálně navrženy tak, aby zvládly indonéskou vodu. Na palubě najdete klimatizované prostory na sezení, prostornou "sluneční terasu", toaletu a nejnovější bezpečnostní vybavení. Na některých trasách jsou také k dispozici LCD televizory a hudba.

Trajekty vyráží z terminálu Padang Bai ve východním Bali a plují do turistického resortu Senggigi na ostrově Lombok, stejně tak jako na dva Gili ostrovy - Gili Trawangan a Gili Air. Lodě na všech trasách jezdí denně, po celý rok a čas plavby je kolem 2 hodím 30 minut.

Na požádání Marina Srikandi poskytuje i bezplatnou dopravu do Padang Bai z ostatních hlavních turistických oblastí východního a jižního Bali.

Jste na dovolené na Bali a hledáte dobrodružství? Marina Srikandi Vás zavede k skrytým indonéským klenotem - ostrovem Lombok a Gili - za rozumnou cenu!

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Marina Srikandi s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Marina Srikandi s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.