COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Marina Srikandi

Marina Srikandi nabízí vysokorychlostní trajektovou přepravu mezi ostrovy prázdninového ráje - Bali, Lombok a Gili v Indonésii. O společnosti je známo, že je jedním z největších trajektových provozovatelů v regionu a může se pyšnit profesionalitou i díky zkušeným kapitánem a její posádce.

Společnost Marina Srikandi, která byla založena v prosinci roku 2010, využívá 4 ultramoderní plavidla. Všechny poskytují příjemnou cestu, protože jsou speciálně navrženy tak, aby zvládly indonéskou vodu. Na palubě najdete klimatizované prostory na sezení, prostornou "sluneční terasu", toaletu a nejnovější bezpečnostní vybavení. Na některých trasách jsou také k dispozici LCD televizory a hudba.

Trajekty vyráží z terminálu Padang Bai ve východním Bali a plují do turistického resortu Senggigi na ostrově Lombok, stejně tak jako na dva Gili ostrovy - Gili Trawangan a Gili Air. Lodě na všech trasách jezdí denně, po celý rok a čas plavby je kolem 2 hodím 30 minut.

Na požádání Marina Srikandi poskytuje i bezplatnou dopravu do Padang Bai z ostatních hlavních turistických oblastí východního a jižního Bali.

Jste na dovolené na Bali a hledáte dobrodružství? Marina Srikandi Vás zavede k skrytým indonéským klenotem - ostrovem Lombok a Gili - za rozumnou cenu!

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Marina Srikandi s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Marina Srikandi s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.