COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Mediterranea Pitiusa

Mediterranea Pitiusas zajišťuje rychlou a spolehlivou přepravu mezi Baleárskými ostrovy Ibiza a Formentera.

Společnost vlastní čtyři lodě, které se plaví dvěma různými trasami. První "Jet Line" se přeplaví 70 km úsekem mezi Ibizou a přístavem La Savina (Formentera) za 25 minut. Druhá loď "Express Line", proplouvá mezi dvěma ostrovy už za 35 minut. Největší loď ve flotile Mediterranea Pitiusas je "Blau de Formentera", které má nosnost 319 cestujících a dosahuje rychlosti až 30 uzlů.

Plavby se konají po celý rok s výjimkou Vánoc a novoročního dne. O letní dovolené se frekvence plaveb zvyšuje.

Název společnosti je odvozen od ostrovů Pityusic (známé také jako Piniové ostrovy), do kterých patří jižní Baleárské ostrovy Ibiza, Formentera a Espalmador.

V případě zájmu Mediterranea Pitiusas nabízí k pronájmu i motocykly. Přijďte si tedy vychutnat úžasné a nedotčené pláže ostrova Formentera!

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Mediterranea Pitiusa, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Mediterranea Pitiusa. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Mediterranea Pitiusa s alternativními trajektovými operátory.

Trasy a přístavy Mediterranea Pitiusa

Všechny trasy Mediterranea Pitiusa