MOL Ferry
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

MOL Ferry

MOL Ferry provozuje vnitrostátní trajektovou dopravu v Japonsku, která propojuje hlavní ostrov Honšú se severním ostrovem Hokkaidó, přičemž se plaví mezi jejich přístavy Tomakomai a Oarai až dvanáctkrát týdně.

Trajektová přeprava MOL je zajištěna lodí Sunflower, která se svými elegantními kabinami a vybavením, jaké byste očekávali v hotelu a ne na palubě lodi, určitě patří k těm luxusnějším plavidlům vůbec.

Na lodi je více možností ubytovatování - od kajut standardní ekonomické třídy až po deluxe apartmány. Kajuty jsou dostupné v západním stylu, ty mají vybavení jako hotelový pokoj nebo v japonském stylu, ty zase mají tradiční podlahy "tatami". Pokud však nechcete kajutu, máte možnost si rezervovat postel ve velké a pohodlné místnosti se základním vybavením.

Během večerní plavby se v restauraci nabízí tradiční japonské jídla, jakož i čínské a západní pokrmy, vše formou bufetů.

V palubním obchodě si také můžete zakoupit suvenýry, hygienické potřeby a další věci.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti MOL Ferry s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády MOL Ferry s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

MOL Ferry routes and ports

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.