COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

MOL Ferry

MOL Ferry provozuje vnitrostátní trajektovou dopravu v Japonsku, která propojuje hlavní ostrov Honšú se severním ostrovem Hokkaidó, přičemž se plaví mezi jejich přístavy Tomakomai a Oarai až dvanáctkrát týdně.

Trajektová přeprava MOL je zajištěna lodí Sunflower, která se svými elegantními kabinami a vybavením, jaké byste očekávali v hotelu a ne na palubě lodi, určitě patří k těm luxusnějším plavidlům vůbec.

Na lodi je více možností ubytovatování - od kajut standardní ekonomické třídy až po deluxe apartmány. Kajuty jsou dostupné v západním stylu, ty mají vybavení jako hotelový pokoj nebo v japonském stylu, ty zase mají tradiční podlahy "tatami". Pokud však nechcete kajutu, máte možnost si rezervovat postel ve velké a pohodlné místnosti se základním vybavením.

Během večerní plavby se v restauraci nabízí tradiční japonské jídla, jakož i čínské a západní pokrmy, vše formou bufetů.

V palubním obchodě si také můžete zakoupit suvenýry, hygienické potřeby a další věci.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti MOL Ferry s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády MOL Ferry s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy MOL Ferry

Všechny trasy MOL Ferry