COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Mozaic Ferry Lines

Mosaic Ferry Lines plave mezi Singapurem a ostrovem Bintan a přepravuje cestující přes Jihočínské moře přímo do exkluzivního resortu Bintan Lagoon.

Trajekt se plaví z terminálu Tanah Merah v jihovýchodním Singapuru a cesta trvá kolem 90 minut. Po příjezdu do cíle vystoupíte na nedotčenou pláž Pasir Panjang, pak překročíte známý most Bintan Bridge a vejdete do resortu přes moderní trajektový terminál. Pokud cestujete s Mozaic Ferry Lines, vyhnete se potížím spojených s veřejnými terminály, jako jsou dlouhé řady při pasové kontrole a cestování veřejnou dopravou.

Začněte svou dovolenou už vstupem na palubu lodi společnosti Mozaic Ferry Lines. Ti, kteří využijí její služby zároveň zůstanou ve stejném resortu.

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Mozaic Ferry Lines s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.

Trasy a přístavy Mozaic Ferry Lines

Všechny trasy Mozaic Ferry Lines