MS Ferry
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

MS Ferry

ENA CarFerry, nebo také Northeast Asia Car Ferries, je jihokorejská trajektová společnost, která spojuje velké přístavní město Busan, na jižním pobřeží, s ostrovem Jeju v Korejském průlivu, jihozápadně od provincie Jižní Jeolla.

ENA CarFerry propojuje korejskou pevninu s nejpopulárnější dovolenkovou destinací v zemi, a provozuje jednu z nejfrekventovanějších tras v Jižní Koreji. Trajekty se jmenují Blue Star a Red Star, přičemž oba jsou to obrovské lodě, které byly renovovány v roce 2016. Na palubě je k dispozici široký výběr obchodů s výhodnými cenami, restaurace či karaoke místnosti. Pokud jde o ubytování, flotila ENA CarFerry nabízí sdílené kajuty s palandami i pohodlné soukromé kajuty.

Busan je velké přístavní město známé tím, že hostí obrovské vojenské slavnosti. Kromě toho má nádherné pláže, krásné chrámy v horách, včetně buddhistické svatyně, která byla vybudována v roce 678 př. n. l. Po příjezdu na ostrov Jeju je zde k vidění i neaktivní sopka s jezerem uprostřed, luxusní plážové letovisko či úžasný venkov.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti MS Ferry s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády MS Ferry s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.