COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

MS Ferry

ENA CarFerry, nebo také Northeast Asia Car Ferries, je jihokorejská trajektová společnost, která spojuje velké přístavní město Busan, na jižním pobřeží, s ostrovem Jeju v Korejském průlivu, jihozápadně od provincie Jižní Jeolla.

ENA CarFerry propojuje korejskou pevninu s nejpopulárnější dovolenkovou destinací v zemi, a provozuje jednu z nejfrekventovanějších tras v Jižní Koreji. Trajekty se jmenují Blue Star a Red Star, přičemž oba jsou to obrovské lodě, které byly renovovány v roce 2016. Na palubě je k dispozici široký výběr obchodů s výhodnými cenami, restaurace či karaoke místnosti. Pokud jde o ubytování, flotila ENA CarFerry nabízí sdílené kajuty s palandami i pohodlné soukromé kajuty.

Busan je velké přístavní město známé tím, že hostí obrovské vojenské slavnosti. Kromě toho má nádherné pláže, krásné chrámy v horách, včetně buddhistické svatyně, která byla vybudována v roce 678 př. n. l. Po příjezdu na ostrov Jeju je zde k vidění i neaktivní sopka s jezerem uprostřed, luxusní plážové letovisko či úžasný venkov.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti MS Ferry s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády MS Ferry s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy MS Ferry

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Všechny trasy MS Ferry