Namhae Gosok Ferry
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Namhae Gosok Ferry

Namhae Gosok spojuje provincii Jeju, jihokorejský ostrov při jihu Korejského poloostrova, s Goheung County na jižním pobřeží země, který je součástí provincie Jeollanam-do.

Namhae Gosok vznikla v roce 1955 jako přepravní společnost na ostrově Jeju, která byla všeobecně považována za jednu z nejkrásnějších jihokorejské lokalit. Nyní nabízí osobní přepravu. Goheung linka byla přidána do jízdního řádu v roce 2004 a v současnosti je to jedna z nejvyužívanějších plaveb. Namhae Gosok provozuje šest trajektů a nabízí velký výběr ubytování včetně soukromých dvoulůžkových pokojů a sdílených kajut, stejně jako velké paluby s dostatkem místa k sezení.

Jeju je největším ostrovem v Koreji, a stal se jedním z nejoblíbenějších prázdninových destinací v zemi vzhledem k jeho sluncem zalitým plážím, krásné přírodě a luxusním hotelem. Goheung je jedním z nejjižnějších regionů na Korejském poloostrově, který zahrnuje více než sto padesát ostrovů. Sídlí zde vesmírné centrum Naro a množství továren na zpracování korýšů a mořských řas.

Prohlédněte si Namhae Gosok Ferry plavební řády, ceny a rezervujte si Namhae Gosok Ferry lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku Namhae Gosok Ferry s jinými trajektovými společnostmi.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.