COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Namhae Gosok Ferry

Namhae Gosok spojuje provincii Jeju, jihokorejský ostrov při jihu Korejského poloostrova, s Goheung County na jižním pobřeží země, který je součástí provincie Jeollanam-do.

Namhae Gosok vznikla v roce 1955 jako přepravní společnost na ostrově Jeju, která byla všeobecně považována za jednu z nejkrásnějších jihokorejské lokalit. Nyní nabízí osobní přepravu. Goheung linka byla přidána do jízdního řádu v roce 2004 a v současnosti je to jedna z nejvyužívanějších plaveb. Namhae Gosok provozuje šest trajektů a nabízí velký výběr ubytování včetně soukromých dvoulůžkových pokojů a sdílených kajut, stejně jako velké paluby s dostatkem místa k sezení.

Jeju je největším ostrovem v Koreji, a stal se jedním z nejoblíbenějších prázdninových destinací v zemi vzhledem k jeho sluncem zalitým plážím, krásné přírodě a luxusním hotelem. Goheung je jedním z nejjižnějších regionů na Korejském poloostrově, který zahrnuje více než sto padesát ostrovů. Sídlí zde vesmírné centrum Naro a množství továren na zpracování korýšů a mořských řas.

Prohlédněte si Namhae Gosok Ferry plavební řády, ceny a rezervujte si Namhae Gosok Ferry lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku Namhae Gosok Ferry s jinými trajektovými společnostmi.

Trasy a přístavy Namhae Gosok Ferry

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Všechny trasy Namhae Gosok Ferry