Nankai Ferry
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Nankai Ferry

Nankai Ferry poskytuje jednu z nejdůležitějších dopravních tras v celém Japonsku, která spojuje města Tokushima a japonskou prefakturu Wakayama představující součást hlavního ostrova, jež se nachází v blízkosti města Osaka i mezinárodního letiště. Přeprava po vodě trvá pouze dvě hodiny, což je mnohem rychlejší než jakákoli jiná alternativa pozemní dopravy.

Tato společnost provozuje dva hlavní trajekty, které se často používají na výše uvedené trase, přičemž oba jsou schopny přepravit najednou až 427 cestujících a 39 vozidel, pro které je vyhrazena plocha o délce 108 metrů a šířce 17,5 metrů. Působivá délka nebrání lodi ve vysokých rychlostech; v plném proudu mohou obě lodě plout rychlostí 21 uzlů.

Vzhledem k rychlé přepravě jsou zařízení na palubě poměrně jednodušší, na druhou stranu rozvržení interiéru a dekorace navozují pocit pohodlí; k dispozici jsou relaxační židle, na kterých si během plavby rádi zdřímnete, mnoho prostoru na palubě stejně jako jídla či nápojů, které vás řádně zasytí. Jednoduché vybavení společně s přátelským personálem zpravidla zajistí příjemnou a nerušenou cestu.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Nankai Ferry s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Na palubě Nankai Ferry

Nankai Ferry routes and ports

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.