COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Naviera Nabia

Naviera Nabia je trajektová společnost se sídlem v Ria de Vigo v severozápadním Španělsku, která provozuje časté plavby na ostrovy Cies a Ons, známé svým nedotčeným terénem a neposkvrněnými písečnými plážemi.

Nejmodernější flotila plavidel Navier Nabia Vám zajistí pohodlnou a spolehlivou cestu v oblasti Rias Baixas. Skládá se z jachty a dvou velkých katamaránů. Na těchto plavidlech najdete kryté i venkovní prostory na sezení, což Vám umožní si během Vaší plavby vychutnat nádherný výhled na moře. Najdete zde toalety a prostorné "sluneční terasy".

Již od svého vzniku v roce 1998 se společnost Navier Nabia snaží, aby svým zákazníkům poskytovala přepravu na špičkové úrovni. S mnoha inovativními nápady se neustále usiluje o zlepšení služeb pro turisty, kteří chtějí relaxovat na jedněch z nejklidnějších ostrovů v zemi.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Naviera Nabia s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy Naviera Nabia

Všechny trasy Naviera Nabia

Alternativní společnosti a trasy