Naviera Nabia
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Naviera Nabia

Naviera Nabia je trajektová společnost se sídlem v Ria de Vigo v severozápadním Španělsku, která provozuje časté plavby na ostrovy Cies a Ons, známé svým nedotčeným terénem a neposkvrněnými písečnými plážemi.

Nejmodernější flotila plavidel Navier Nabia Vám zajistí pohodlnou a spolehlivou cestu v oblasti Rias Baixas. Skládá se z jachty a dvou velkých katamaránů. Na těchto plavidlech najdete kryté i venkovní prostory na sezení, což Vám umožní si během Vaší plavby vychutnat nádherný výhled na moře. Najdete zde toalety a prostorné "sluneční terasy".

Již od svého vzniku v roce 1998 se společnost Navier Nabia snaží, aby svým zákazníkům poskytovala přepravu na špičkové úrovni. S mnoha inovativními nápady se neustále usiluje o zlepšení služeb pro turisty, kteří chtějí relaxovat na jedněch z nejklidnějších ostrovů v zemi.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Naviera Nabia s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Naviera Nabia routes and ports

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.