Ocean Ferry Belize
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Ocean Ferry Belize

Ocean Ferry Belize je trajektová společnost v Belize, která se specializuje na provozování vodních taxíků mezi destinacemi Belize City, San Pedro, Ambergris Caye a Caye Caulker.

Zákazníky společnosti jsou především obyvatelé měst, kterým slouží. Ocean Ferry Belize má dlouholeté zkušenosti v trajektových průmyslu a přesně ví, co to znamená plavit se po Karibském moři. Zcela nová flotila sestává z 8 plavidel, které mají různé velikosti a kapacity s dobře vyškolenými členy posádky, jejichž cílem je vždy poskytovat cestujícím výjimečnou úroveň služeb.

Každá trasa společnosti Ocean Ferry Belize odmění cestujících úžasným výhledem na tropický mořský život a korály. Jsou zde převážně klidné vody, které zajišťují pohodlnou a nezapomenutelnou cestu. V současnosti společnost organizuje 5 plaveb denně z Belize City a San Pedra na okolní krásné pobřežní ostrovy.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Ocean Ferry Belize s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Ocean Ferry Belize s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.