COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Ocean Ferry Belize

Ocean Ferry Belize je trajektová společnost v Belize, která se specializuje na provozování vodních taxíků mezi destinacemi Belize City, San Pedro, Ambergris Caye a Caye Caulker.

Zákazníky společnosti jsou především obyvatelé měst, kterým slouží. Ocean Ferry Belize má dlouholeté zkušenosti v trajektových průmyslu a přesně ví, co to znamená plavit se po Karibském moři. Zcela nová flotila sestává z 8 plavidel, které mají různé velikosti a kapacity s dobře vyškolenými členy posádky, jejichž cílem je vždy poskytovat cestujícím výjimečnou úroveň služeb.

Každá trasa společnosti Ocean Ferry Belize odmění cestujících úžasným výhledem na tropický mořský život a korály. Jsou zde převážně klidné vody, které zajišťují pohodlnou a nezapomenutelnou cestu. V současnosti společnost organizuje 5 plaveb denně z Belize City a San Pedra na okolní krásné pobřežní ostrovy.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Ocean Ferry Belize s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Ocean Ferry Belize s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy Ocean Ferry Belize

Všechny trasy Ocean Ferry Belize