Rezervujte si trajekt v Oslo

Z přístavu Oslo v Norsku plujú trajekty do Frederikshavnu, Kodaň & Kiel. Přístav Oslo propojuje Norsko a Dánsko & Německo, přičemž je zde na výběr z 24 plavby týdně.

Doba plavby se na trase Frederikshavn - Kiel pohybuje mezi 11 hodin 45 minut a 20 hodin..

Ačkoli na této stránce je stručné shrnutí, informace o plavbě se mohou lišit v závislosti na ročním období, a proto Vám doporučujeme, abyste si vyhledali časy a ceny v našem vyhledávači cen pro Oslo.

Mapa přístavu Oslo

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Alternativy pro přístav Oslo

Služby trajektové přepravy v Oslo

 • Stena Line
  • 7 plaveb týdně 11 hod 45 min
  • Zjistit cenu
 • DFDS Seaways
  • 7 plaveb týdně 17 hod 15 min
  • Zjistit cenu
 • Color Line
  • 10 plaveb týdně 20 hod
  • Zjistit cenu

Průvodce přístavem Oslo

Město se nachází na jihovýchodním pobřeží Norska, trajektovou dopravu v Oslu každoročně využije téměř sedm milionů cestujících. Přístav se nachází v ohromujícím fjordu a spojuje norské hlavní město s Dánskem i Německem.

Co dělat v Oslu?

Proč se tisíce lidí přestěhovaly do Osla, lze pochopit až po jeho návštěvě. Ohromující architektura, rušná nábřežní oblast a celá řada muzeí dělají z norského hlavního centra dění jedno z nejrychleji rostoucích měst na světě. Kultura a veřejné zařízení se od hlavního města automaticky očekává, ale to, co Oslo odlišuje od ostatních metropolí, je příroda; nekonečná krajina zaplavuje centrum, kde zelené parky znamenají ideální volbu ke klidné odpolední procházce. Vigelandsparken je výjimečný park z hlediska estetiky, jenž láká tisíce návštěvníků denně.

Stejně jako krása a dobrodružství, které patří k městu, je Oslo místem známým tím, že jsou jednotlivé památky poměrně blízko u sebe. Centrum města se dá snadno probádat za den nebo dva, což je obvyklejší, a to vzhledem k impozantní infrastruktuře a osvěžujícímu prostředí.

K dispozici jsou pěší a cyklistické výlety, během nichž objevíte nejoblíbenější a nejznámější pamětihodnosti - Norwegian National Opera či Ballet House, který představuje vrchol prohlídky města. Vidět na vlastní oči hlavní lákadla Osla nemusí být zajímavé pro všechny, proto lze doporučit objevovat a ochutnávat místní speciality, pro které musí návštěvníci zamířit do jedné z nejlépe hodnocených restaurací a potravinových řetězců ve městě.

Jaká je doprava v Oslu?

K dispozici je komplexní systém veřejné dopravy, který se skládá z autobusů, tramvají, vlaků a metra, takže se v Oslu snadno pohybujete. Dvěma stěžejními uzly veřejné dopravy jsou hlavní nádraží a Nationaltheateret, což je hlavní stanice metra.

Jak se dostat do přístavu Oslo

 • Oslo Trajektový Prístav Autem

  Pro DFDS Seaways a Stena Line: z E6/E18, prícházejíc z Mosseveien anebo ze severu: následujte E6 smerem “Oslo/Oslo Sentrum” až kým uvidíte informacní tabule se symbolem trajektu a názvem “København” a “Frederikshavn”. Pokracujte v tomto smeru až kým se dostanete k velkému kruhovému objezdu nad E6. Držte se vlevo na kruhovém objezdu a pokracujte v nasledování informacních tabul ke trajetkum.
  Pro Color Line: když pricházíte z jihu po E18, následujte tuto cestu prejízdejíc pomimo Sjølyst a kolem malého lodního prístavu na Vašé pravé strane. Následujte informacní tabule na Hjortneskaien, Kiel/Hirtshals. Když pricházíte ze severu po E6, následujte tuto cestu prez mestské centrum do Festningstunellu, a odsud následujte informacní tabule na Drammen po E18. Když se dostanete do Oslotunnellu, následujte informacné tabule do prístavu Hjortnes/Ferry.

 • Oslo Trajektový Prístav Vlakem

  Centrální stanice Oslo je hlavní železnicní stanice v Oslo. Odsud premávají vlakové spoje do vzdálených destinací Trondheim, Bergen, Stavanger, Stockholm (Svedsko), Gothenburg (Svedsko) a Copenhagen (Dánsko), jako i mnohých místních a regionálních destinací v jižním Norsku a Svedsku. Mužete jít pešky do prístavu z vlakové stanice. Trvá to asi 15-20 minut.

 • Oslo Trajektový Prístav Autobusem

  Autobus c. 60 Vás odveze z prístavu do centrální stanice/Oslo S. autobus odjíždí približne každých 20 minut a cesta trvá asi 5 minut.

 • Oslo Trajektový Prístav Adresa

  DFDS Seaways and Stena Line Vippetangen, Utstiker 2, 0106 Oslo, Norway
  Color Line Color Line Terminal, Hjortnes, 0250 Oslo, Norway

 • Ubytování v Oslo

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Oslo před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Oslo pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!