Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Oslo

 • Oslo Trajektový Prístav Autem

  Pro DFDS Seaways a Stena Line: z E6/E18, prícházejíc z Mosseveien anebo ze severu: následujte E6 smerem “Oslo/Oslo Sentrum” až kým uvidíte informacní tabule se symbolem trajektu a názvem “København” a “Frederikshavn”. Pokracujte v tomto smeru až kým se dostanete k velkému kruhovému objezdu nad E6. Držte se vlevo na kruhovém objezdu a pokracujte v nasledování informacních tabul ke trajetkum. Pro Color Line: když pricházíte z jihu po E18, následujte tuto cestu prejízdejíc pomimo Sjølyst a kolem malého lodního prístavu na Vašé pravé strane. Následujte informacní tabule na Hjortneskaien, Kiel/Hirtshals. Když pricházíte ze severu po E6, následujte tuto cestu prez mestské centrum do Festningstunellu, a odsud následujte informacní tabule na Drammen po E18. Když se dostanete do Oslotunnellu, následujte informacné tabule do prístavu Hjortnes/Ferry.

 • Oslo Trajektový Prístav Vlakem

  Centrální stanice Oslo je hlavní železnicní stanice v Oslo. Odsud premávají vlakové spoje do vzdálených destinací Trondheim, Bergen, Stavanger, Stockholm (Svedsko), Gothenburg (Svedsko) a Copenhagen (Dánsko), jako i mnohých místních a regionálních destinací v jižním Norsku a Svedsku. Mužete jít pešky do prístavu z vlakové stanice. Trvá to asi 15-20 minut.

 • Oslo Trajektový Prístav Autobusem

  Autobus c. 60 Vás odveze z prístavu do centrální stanice/Oslo S. autobus odjíždí približne každých 20 minut a cesta trvá asi 5 minut.

 • Oslo Trajektový Prístav Adresa

  DFDS Seaways and Stena Line Vippetangen, Utstiker 2, 0106 Oslo, Norway Color Line Color Line Terminal, Hjortnes, 0250 Oslo, Norway

 • Ubytování v Oslo

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Oslo před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Oslo pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Oslo

Průvodce přístavem Oslo

Co dělat v Oslu?

Proč se tisíce lidí přestěhovaly do Osla, lze pochopit až po jeho návštěvě. Ohromující architektura, rušná nábřežní oblast a celá řada muzeí dělají z norského hlavního centra dění jedno z nejrychleji rostoucích měst na světě. Kultura a veřejné zařízení se od hlavního města automaticky očekává, ale to, co Oslo odlišuje od ostatních metropolí, je příroda; nekonečná krajina zaplavuje centrum, kde zelené parky znamenají ideální volbu ke klidné odpolední procházce. Vigelandsparken je výjimečný park z hlediska estetiky, jenž láká tisíce návštěvníků denně. Stejně jako krása a dobrodružství, které patří k městu, je Oslo místem známým tím, že jsou jednotlivé památky poměrně blízko u sebe. Centrum města se dá snadno probádat za den nebo dva, což je obvyklejší, a to vzhledem k impozantní infrastruktuře a osvěžujícímu prostředí. K dispozici jsou pěší a cyklistické výlety, během nichž objevíte nejoblíbenější a nejznámější pamětihodnosti - Norwegian National Opera či Ballet House, který představuje vrchol prohlídky města. Vidět na vlastní oči hlavní lákadla Osla nemusí být zajímavé pro všechny, proto lze doporučit objevovat a ochutnávat místní speciality, pro které musí návštěvníci zamířit do jedné z nejlépe hodnocených restaurací a potravinových řetězců ve městě.

Jaká je doprava v Oslu?

K dispozici je komplexní systém veřejné dopravy, který se skládá z autobusů, tramvají, vlaků a metra, takže se v Oslu snadno pohybujete. Dvěma stěžejními uzly veřejné dopravy jsou hlavní nádraží a Nationaltheateret, což je hlavní stanice metra.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.