Rezervujte si trajekt v Paldiski

Přístav Paldiski v Estonsku Vás spojí s přístavem Kapellskar ve Švédsku, je tu výběr z kolem 7 plaveb trajektem za týden. Doba plavby na trase z Paldiski do Kapellskaru je od 10 hodin 30 minut, trasu provozuje společnost DFDS Seaways.

Mapa přístavu Paldiski

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Alternativy pro přístav Paldiski

Služby trajektové přepravy v Paldiski

 • DFDS Seaways
  • 7 plaveb týdně 10 hod 30 min
  • Zjistit cenu

Průvodce přístavem Paldiski

Paldiski je město a přístav v Baltském moři, které se nachází na poloostrově Pakri v severozápadním Estonsku. Město se nachází asi 45 km západně od Tallinnu. Původně to byla švédská osada známá jako Rogervik, pak se stala ruskou námořní základnou v 18. století. Rusové přejmenovali ho na Baltský přístav v roce 1762, a estonská výslovnost, Paldiski, se stala oficiálním názvem v roce 1933. V roce 1962 Paldiski se stal školicím střediskem pro sovětské jaderné ponorky námořnictva. Vzhledem ke dvěma pozemním jaderným reaktorům a 16.000 lidí, to bylo největší zařízení svého druhu v Sovětském svazu. Vzhledem k jeho významu, bylo celé město uzavřeno ostnatým drátem až pokud poslední ruská válečná loď neopustila město v srpnu 1994. Rusko nakonec se vzdalo kontroly jaderných reaktorů v září 1995. Dnes Paldiski je školící středisko pro mírové estonské skupiny.

Jak se dostat do přístavu Paldiski

 • Paldiski Trajektový Prístav Autem

  Northern Port of Paldiski, Peetri 11, 76805, Paldiski, Estonia

  Northern Port of Paldiski,Peetri 11,76805,Paldiski,Estonia

 • Paldiski Trajektový Prístav Adresa

  Northern Port of Paldiski, Peetri 11, 76805, Paldiski, Estonia

  Northern Port of Paldiski,Peetri 11,76805,Paldiski,Estonia

 • Ubytování v Paldiski

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Paldiski před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Paldiski pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!