Trajekt z Palmy na Formenteru

Linka Palma Formentera spojuje Mallorca s Formentera. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Balearia. Plavba probíhá 7 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 5 hodin.

Doba a frekvence plavby na trase Palma Formentera se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Provozovatelé trajektů na trase Palma - Formentera

  • Balearia
    • 7 plaveb týdně 5 hod
    • Zjistit cenu

Průměrné ceny na trase Palma Formentera

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Palma Formentera je auto a 1 cestujíci.

Průvodce přístavem Palma

Palma de Mallorca je hlavní město a přístav na ostrově Mallorca a hlavní město autonomní oblasti Baleárských ostrovů ve Španělsku. Nachází se na jižním pobřeží ostrova v zálivu Palma.
V roce 1983 Palma se stala hlavním městem jedné z nově vytvořených autonomních oblastí Španělska, Baleárských ostrovů, a od té doby se vyvinula do kosmopolitního města a obchodního centra. Členové španělské královské rodiny tráví dovolenou v paláci blízko Palmy.
Počátky města lze vysledovat až do římských dob, a dokonce dnes obyvatelé domů ve staré čtvrti často nacházejí pozůstatky římského impéria doslova méně než jeden metr pod zemi.

Průvodce přístavem Formentera

Formentera je nejmenší ze skupiny Baleárských ostrovů. Nachází se asi 100 km od pevniny Španělska.

Formentera má rozlohu 82 km², ale v tomto malém prostoru má všechno: nedotčené bílé pláže, krásné útesy a klidnou krajinu.