Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 3660 tras a 784 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2.5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1.2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Trajekty do Panama

Panama se nachází na šíji, která spojuje Střední a Jižní Ameriku, přičemž má Karibské moře na severu s Pacifický oceán na jihu.

Známá svým 48-miloval kanálem, Panama také nabízí i úžasnou kulturu, různorodou divokou zvěř a nádherné scenérie, co každý rok přitahuje stále větší počet návštěvníků.

Panama získala své jméno díky své "hojnosti ryb", což ukazuje na její impozantní biologickou rozmanitost. Je domovem více než 900 ptáků, 218 druhů savců a 226 druhů plazů, stejně jako dalších 125 druhů zvířat, které se nevyskytují nikde jinde na světě. Národní mořský park ve Veraguas nabízí fantastickou příležitost vidět delfíny a kosatky.

Hlavní město Panama City je rušná metropole s architektonickými vlivy z Miami. Je to osvěživě dynamické město, pyšnící se historickými ruinami, tyčícími se mrakodrapy, světoznámým kanálem a mnoha přístupovými trasami do deštných pralesů.

V lesích si můžete vychutnat aktivity plné adrenalinu, jako je například sjíždění řeky na raftu nebo trošku klidnější činnosti, jako je pozorování ptáků a ochutnávka kávy. Panama produkuje jedny z nejlepších a nejdražších káv na světě a to díky svému ideálnímu tropickému klimatu, vysoké nadmořské výšce a vulkanické půdě.

Jak se dá očekávat od takové úzké země, jako je Panama, je tu spousta dlouhých, nádherných pláží. Jednu z nejlepších lze nalézt v Bocas del Toro na ostrově Colon, což je rájem pro party chtivých turistů. Na pobřeží Tichého oceánu leží Boca Chica, vstupní brána do zálivu Chiriqui národního mořského parku, kde najdete stovky krásných ostrůvků a nedotčené pláže.

Trajekty zde jezdí několikrát týdně mezi Pearl Islands of Contadora, Sabogal a Viveros v zálivu Panamy a Panama City.

Číst více Číst méně

Populární provozovatelé trajektů

  • Sea Las Perlas
    • Zjistit cenu

Trasy a přístavy v Panama