Panstar Cruise
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Panstar Cruise

PanStar Cruise nabízí tři trajektové spojení týdně, a to mezi japonským obchodním a kulturním centrem Osaka a největším kóreskym přístavem Busan.

Společnost PanStar je od roku 2002 stále častěji využívána a poskytuje skvělý způsob cestování mezi těmito dvěma kulturně rozmanitých zeměmi. Vzhledem k jejich relativní blízkost plavba trvá méně než 24 hodin, což také přispívá k její popularitě.

Pouze pár trajektových přepravců v regionu se může pochlubit takovým vybavením, jako je na palubě lodi PanStar Dream. Je to vlastně plovoucí 12 patrový hotel, který má k dispozici bufetovou restauraci a kavárnu, výběr z kajutového ubytování, který vyhovuje všem rozpočtem, stejně jako i večerní zábavu. V bezcelním obchodě také můžete najít spoustu značkových výrobků.

Pokud by Vám to náhodou nestačilo, tak Vás na trase Osaka - Busan okouzlí nádherný výhled. Je to zážitek, který si určitě nemůžete nechat ujít.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Panstar Cruise s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Panstar Cruise s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Na palubě Panstar Cruise

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.