COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Panstar Cruise

PanStar Cruise nabízí tři trajektové spojení týdně, a to mezi japonským obchodním a kulturním centrem Osaka a největším kóreskym přístavem Busan.

Společnost PanStar je od roku 2002 stále častěji využívána a poskytuje skvělý způsob cestování mezi těmito dvěma kulturně rozmanitých zeměmi. Vzhledem k jejich relativní blízkost plavba trvá méně než 24 hodin, což také přispívá k její popularitě.

Pouze pár trajektových přepravců v regionu se může pochlubit takovým vybavením, jako je na palubě lodi PanStar Dream. Je to vlastně plovoucí 12 patrový hotel, který má k dispozici bufetovou restauraci a kavárnu, výběr z kajutového ubytování, který vyhovuje všem rozpočtem, stejně jako i večerní zábavu. V bezcelním obchodě také můžete najít spoustu značkových výrobků.

Pokud by Vám to náhodou nestačilo, tak Vás na trase Osaka - Busan okouzlí nádherný výhled. Je to zážitek, který si určitě nemůžete nechat ujít.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Panstar Cruise s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Panstar Cruise s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy Panstar Cruise

Na palubě Panstar Cruise

Všechny trasy Panstar Cruise