COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Paros - Kavala je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Kykladské ostrovy do Řecka

Provozovatelé trajektů na trase Paros - Kavala

Trajekt z Paros do Kavala

Najděte si ceny na trajekt Paros - Kavala, prohlédněte si palubní řády a akční nabídky na [--Website--], porovnejte si je s dalšími plavbami z Kykladské ostrovy nebo do Řecka, a ušetřete na nákladech za lístek.

Použijte náš průvodce trajektem Paros - Kavala a zjistíte vše, co potřebujete vědět pro rezervace trajektu do Řecka, včetně lodních společností na lince Paros - Kavala, a taký alternativní možnosti pro Vaši cestu pokud jsou možné.

Jednoduše vyberte místo odjezdu a poté linku Paros - Kavala, nebo jinou linku, které dáváte přednost, pak zadejte počet cestujících a klikněte na "hledat"!

Průvodce přístavem Paros

Paros je řecký ostrov uprostřed Egejského moře, je součástí skupiny ostrovů Kyklady. Leží na západ od Naxos, od kterého je oddělen asi 8 km širokým kanálem.
Hlavní město ostrova, Parikia, nachází se v zátoce na severozápadní straně ostrova, nachází se na místě starobylého hlavního města ostrova Paros. Přístav Parikie je hlavním centrem trajektových služeb ostrovů v Egejském moři.
Paros je známý pro svůj mramor, z něhož byly postavené velké budovy a vyřezané slavné sochy Řecka.
V naší době na ostrově najdete opuštěné mramorové lomy a doly, ale především Paros je známý jako populární turistická destinace.


Průvodce přístavem Kavala

Kavala je druhé největší město v severním Řecku, hlavní mořský přístav východní Makedonie a nachází se v zálivu Kavala naproti ostrova Thasos.
Kavala je rodištěm egyptského místokrále Muhammada Alí. Jeho dům stále je možné navštívit.