COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Patmos - Paros je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Dodekanézy do Kykladské ostrovy

Provozovatelé trajektů na trase Patmos - Paros

Trajekt z Patmos do Paros

Získejte nejlepší nabídky pro trajekty mezi Dodekanézy a Kykladské ostrovy na lince Patmos - Paros s Direct Ferries a porovnejte je s možnými alternativami.

Použijte náš průvodce trajektem Patmos - Paros a zjistíte vše, co potřebujete vědět pro rezervace trajektu do Kykladské ostrovy, včetně lodních společností na lince Patmos - Paros, a taký alternativní možnosti pro Vaši cestu pokud jsou možné.

Jednoduše vyberte místo odjezdu a poté linku Patmos - Paros, nebo jinou linku, které dáváte přednost, pak zadejte počet cestujících a klikněte na "hledat"!

Průvodce přístavem Patmos

Patmos je malý řecký ostrov v Egejském moři.
Patmos je jedním z nejvíce náboženských řeckých ostrovů, protože to je místo, kde bylo napsané Zjevení svatého Jana ("Apokalypsa").
V roce 1999 historické centrum města Chora spolu s klášterem svatého Jana a jeskyně Apokalypsy byly zařazeny do seznamu světového dědictví UNESCO.


Průvodce přístavem Paros

Paros je řecký ostrov uprostřed Egejského moře, je součástí skupiny ostrovů Kyklady. Leží na západ od Naxos, od kterého je oddělen asi 8 km širokým kanálem.
Hlavní město ostrova, Parikia, nachází se v zátoce na severozápadní straně ostrova, nachází se na místě starobylého hlavního města ostrova Paros. Přístav Parikie je hlavním centrem trajektových služeb ostrovů v Egejském moři.
Paros je známý pro svůj mramor, z něhož byly postavené velké budovy a vyřezané slavné sochy Řecka.
V naší době na ostrově najdete opuštěné mramorové lomy a doly, ale především Paros je známý jako populární turistická destinace.