Phi Phi Cruiser
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Phi Phi Cruiser

Phi Phi Cruiser poskytuje trajektové spojení mezi největším thajským ostrovem Phuket a nádhernými ostrovy Phi Phi v Andamanském moři, které leží nedaleko jeho jihozápadního pobřeží.

Společnost Phi Phi Cruiser, založená v roce 1980, spojuje dvě z nejoblíbenějších destinací v zemi a je jednou z nejstarších trajektových společností v regionu. Lesnatý ostrov Phuket se může pochlubit jedněmi z nejlepších pláží v Thajsku, zatímco Koh Phi Phi vyvažuje přírodní scenérii svým rušným nočním životem.

Při cestování s Phi Phi Cruiser je Vaše pohodlí a bezpečnost klíčové; tým dobře vyškolených pracovníků je vždy na palubě, aby Vám pomohl s případnými dotazy. Moderní flotila lodí byla účelově sestrojena, aby byla schopna plavby v Andamanském moři.

Plavidla mají plně klimatizované salonky a prostorné "sluneční paluby", takže si můžete během Vaší plavby vychutnat nádherný výhled na blízké ostrůvky a průzračné moře.

Prohlédněte si Phi Phi Cruiser plavební řády, ceny a rezervujte si Phi Phi Cruiser lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku Phi Phi Cruiser s jinými trajektovými společnostmi.

Phi Phi Cruiser routes and ports

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.