COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Phi Phi Cruiser

Phi Phi Cruiser poskytuje trajektové spojení mezi největším thajským ostrovem Phuket a nádhernými ostrovy Phi Phi v Andamanském moři, které leží nedaleko jeho jihozápadního pobřeží.

Společnost Phi Phi Cruiser, založená v roce 1980, spojuje dvě z nejoblíbenějších destinací v zemi a je jednou z nejstarších trajektových společností v regionu. Lesnatý ostrov Phuket se může pochlubit jedněmi z nejlepších pláží v Thajsku, zatímco Koh Phi Phi vyvažuje přírodní scenérii svým rušným nočním životem.

Při cestování s Phi Phi Cruiser je Vaše pohodlí a bezpečnost klíčové; tým dobře vyškolených pracovníků je vždy na palubě, aby Vám pomohl s případnými dotazy. Moderní flotila lodí byla účelově sestrojena, aby byla schopna plavby v Andamanském moři.

Plavidla mají plně klimatizované salonky a prostorné "sluneční paluby", takže si můžete během Vaší plavby vychutnat nádherný výhled na blízké ostrůvky a průzračné moře.

Prohlédněte si Phi Phi Cruiser plavební řády, ceny a rezervujte si Phi Phi Cruiser lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku Phi Phi Cruiser s jinými trajektovými společnostmi.

Všechny trasy Phi Phi Cruiser