Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Piran

 • Piran Trajektový Prístav Autem

  Trajektový Prístav Piran se nachází 3.8km od centra Portorozu a dá se najít asi 100m od Tartini Square v centru Pirane. Když se nacházíte vedle Tartini Square, prejdete na Kidricevo nabrezje, podél Piran Marina.

 • Piran Trajektový Prístav Vlakem

  V Pirane se nenachází žádná vlaková stanice. Nejbližší vlaková stanice je v Koperu. Vlakové spoje premávají mezi Benátkami a Koperem, ale limitovaná verejná doprava prepojuje Kaper a Piran.

 • Piran Trajektový Prístav Adresa

  Tartinijev Trg 2 6330 Piran, Slovenia

 • Ubytování v Piran

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Piran před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Piran pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Piran

Průvodce přístavem Piran

Průvodce přístavem Piran

Piran je město ve Slovinsku, na poloostrově Istria, na pobřeží Jaderského moře v zálivu Piran. Piran se nachází 7 km od chorvatských hranic a 23 km od italských hranic. Je to oficiálně dvojjazyčné město, kde se používají slovinština a italština. Název města pochází z keltského "osídlení na kopci", ačkoli dle jiné verze název může být odvozen z řeckého "pyr" - "oheň", protože sídliště bylo původně používáno jako maják pro lodě. Město zachovalo středověký vzhled s úzkými uličkami a malými domečky na kopcích, které nadávají celému území typický středomořský vzhled.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.