Ploysiam Speedboat
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Ploysiam Speedboat

Ploysiam Speedboat je dopravní služba v Thajsku, která zajišťuje zpáteční trajekty z mola Pak Bara na ostrov Koh Lipe po celý rok. Cestující tak mohou rychle a snadno cestovat mezi pevninským Thajskem a okolními ostrovy. Nabízí také soukromou přepravu z letiště Hat Yai na molo Pak Bara.

Z Koh Lipe vyplouvají každý den 2 lodě s předpokládanou dobou plavby přibližně 90 minut. Mějte však na paměti, že doba příjezdu se může lišit v závislosti na povětrnostních podmínkách a počtu cestujících na palubě. Cestujícím doporučujeme, aby se dostavili alespoň 30 minut před plánovaným odjezdem, aby měli dostatek času na odbavení.

Loď odjíždějící z Pak Bara v 11:30 obvykle zastavuje na ostrově Tarutao a ostrově Khai po dobu 20 minut. Lidé na palubě si mohou protáhnout nohy, než dokončí zbytek cesty. Loď odjíždějící z Pak Bara ve 13:30 obvykle míří přímo na ostrov Lipe.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Ploysiam Speedboat s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Ploysiam Speedboat routes and ports

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.