Pontina Navigazione
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Pontina Navigazione

Pontina Navigazione se specializuje na každodenní trajektovou přepravu mezi městečkem San Felice Circeo (západní pobřeží střední Itálie) na Ponzu, největšího z Pontinských ostrovů.

Pontina Navigazione přepravuje mezi těmito krásnými destinacemi místních a turisty již od roku 1995, přičemž plavba trvá jen hodinu a plavby se konají každý den. Se svým vyhovujícím plavebním řádem a rychlými plavbami se společnost stala oblíbenou volbou v provincii Latina.

Společnost využívá elegantně navrženo plavidlo s názvem "Hipponion Princess", které může přepravit až 150 sedících cestujících. Má také klimatizovanou dolní palubu a vnější palubu ideální na pozorování delfínů a velryb v křišťálově čistých vodách Tyrhénského moře.

Ponza je jedním ze dvou obydlených ostrovů v Pontinskom souostroví, vzdáleného jen kousek od jižního pobřeží Lazia. Může se pochlubit vynikajícími rybími restauracemi, kde se podávají čerstvě ulovené ryby a malebnými, skalnatými pobřežími se smaragdovými zátokami a nádhernou písečnou pláží.

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Pontina Navigazione s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.

Pontina Navigazione routes and ports

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.