COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Pontina Navigazione

Pontina Navigazione se specializuje na každodenní trajektovou přepravu mezi městečkem San Felice Circeo (západní pobřeží střední Itálie) na Ponzu, největšího z Pontinských ostrovů.

Pontina Navigazione přepravuje mezi těmito krásnými destinacemi místních a turisty již od roku 1995, přičemž plavba trvá jen hodinu a plavby se konají každý den. Se svým vyhovujícím plavebním řádem a rychlými plavbami se společnost stala oblíbenou volbou v provincii Latina.

Společnost využívá elegantně navrženo plavidlo s názvem "Hipponion Princess", které může přepravit až 150 sedících cestujících. Má také klimatizovanou dolní palubu a vnější palubu ideální na pozorování delfínů a velryb v křišťálově čistých vodách Tyrhénského moře.

Ponza je jedním ze dvou obydlených ostrovů v Pontinskom souostroví, vzdáleného jen kousek od jižního pobřeží Lazia. Může se pochlubit vynikajícími rybími restauracemi, kde se podávají čerstvě ulovené ryby a malebnými, skalnatými pobřežími se smaragdovými zátokami a nádhernou písečnou pláží.

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Pontina Navigazione s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.

Trasy a přístavy Pontina Navigazione

Všechny trasy Pontina Navigazione