Rezervujte si trajekt v Porto Santo

Přístav Porto Santo v ostrov Porto Santo Vás spojí s přístavem Funchal v Madeira, je tu výběr z kolem 7 plaveb trajektem za týden. Doba plavby na trase z Porto Santo na Funchal je od 2 hodin 30 minut, trasu provozuje společnost Porto Santo Line.

Mapa přístavu Porto Santo

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Služby trajektové přepravy v Porto Santo

 • Porto Santo Line
  • 7 plaveb týdně 2 hod 30 min
  • Zjistit cenu

Průvodce přístavem Porto Santo

Porto Santo je portugalský ostrov, který leží v severním Atlantském oceánu a který se nachází 43 kilometrů severovýchodně od Madeiry. Jediný trajekt odjíždějící z přístavu je Funchal, cesta trvá něco málo přes dvě hodiny a je dodáván společností Porto Santo Line.

Co dělat na ostrově Porto Santo?

Pro milovníky opalování představuje Porto Santo hotový ráj, celý ostrov je v podstatě jen jedna dlouhá pláž s hotelem, barem a restaurací, přičemž vše je umístěno podél pobřeží. Relativní nedostatek atrakcí znamená, že je ostrov často zanedbávaný z hlediska cestovního ruchu. To z něj dělá nejen ideální místo pro útěk od stresu moderního světa, ale také pro nekonečně dlouhé procházky pod spalujícím sluncem.

Neuvěřitelně klidná atmosféra a prázdné pláže mohou navodit pocit, že se zde nedá vůbec nic dělat. Zábavy je zde dost až na několik dní. Golfové kurzy jsou zde, díky kvalitě hřiště, kladně přijímány a jako odpolední program si můžete vybrat jednu z náročných turistických stezek, které vás dovedou na místa s nádherným výhledem na okolní pohoří. Po dlouhém dni v neúnavném teple si můžete vychutnat místní kuchyni v noblesních restauracích, kde se obvykle podávají mořské plody jako denní specialita.

Jaká je doprava na Porto Santo?

Ostrov je dostatečně malý, aby se dal úplně celý projít pěšky, což je i nejčastější volba pohybu po ostrově, a to kvůli těsné blízkosti středisek i restaurací.

Jak se dostat do přístavu Porto Santo

 • Porto Santo - adresa trajektového přístavu

  Porto Santo harbor, ER233, Vila Baleira

 • Ubytování v Porto Santo

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Porto Santo před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Porto Santo pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!