Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Porto Santo

  • Ubytování v Porto Santo

    Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Porto Santo před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Porto Santo pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Průvodce přístavem Porto Santo

Co dělat na ostrově Porto Santo?

Pro milovníky opalování představuje Porto Santo hotový ráj, celý ostrov je v podstatě jen jedna dlouhá pláž s hotelem, barem a restaurací, přičemž vše je umístěno podél pobřeží. Relativní nedostatek atrakcí znamená, že je ostrov často zanedbávaný z hlediska cestovního ruchu. To z něj dělá nejen ideální místo pro útěk od stresu moderního světa, ale také pro nekonečně dlouhé procházky pod spalujícím sluncem. Neuvěřitelně klidná atmosféra a prázdné pláže mohou navodit pocit, že se zde nedá vůbec nic dělat. Zábavy je zde dost až na několik dní. Golfové kurzy jsou zde, díky kvalitě hřiště, kladně přijímány a jako odpolední program si můžete vybrat jednu z náročných turistických stezek, které vás dovedou na místa s nádherným výhledem na okolní pohoří. Po dlouhém dni v neúnavném teple si můžete vychutnat místní kuchyni v noblesních restauracích, kde se obvykle podávají mořské plody jako denní specialita.

Jaká je doprava na Porto Santo?

Ostrov je dostatečně malý, aby se dal úplně celý projít pěšky, což je i nejčastější volba pohybu po ostrově, a to kvůli těsné blízkosti středisek i restaurací.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.