Pukwan Ferry
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Pukwan Ferry

Pukwan Ferry je korejská trajektová společnost, která spojuje město Busan s městem na jihu Japonska-Shimonoseki-v prefektuře Yamaguchi.

Pukwan Ferry, která je v současnosti vedoucí společností v korejském přepravním průmyslu, byla založena v roce 1965, kdy otevřela první trajektovou linku mezi Koreou a Japonskem. Dnes je považována za modelovou společnost, která významně přispívá k národnímu hospodářství, sociálnímu rozvoji a prosperujícímu cestovnímu ruchu.

Společnost v současnosti době provozuje dvě luxusní plavidla, a tyto lodě mají z hlediska vybavení vše, co byste očekávali od špičkové trajektové společnosti, takže Vaše cesta bude tak příjemná a pohodlná, jak je to jen možné. Společnost Pukwan Ferry je jedinečná v tom, že jako jediná v Koreji získala certifikát AEO pro komplexní řízení bezpečnosti. V roce 1998 získala oficiální certifikační statut kódu ISM z roku 1998 díky svému mottu "bezpečnosti a ochrany životního prostředí a neustálému zlepšování systému řízení bezpečnosti."

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Pukwan Ferry s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.