COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Pukwan Ferry

Pukwan Ferry je korejská trajektová společnost, která spojuje město Busan s městem na jihu Japonska-Shimonoseki-v prefektuře Yamaguchi.

Pukwan Ferry, která je v současnosti vedoucí společností v korejském přepravním průmyslu, byla založena v roce 1965, kdy otevřela první trajektovou linku mezi Koreou a Japonskem. Dnes je považována za modelovou společnost, která významně přispívá k národnímu hospodářství, sociálnímu rozvoji a prosperujícímu cestovnímu ruchu.

Společnost v současnosti době provozuje dvě luxusní plavidla, a tyto lodě mají z hlediska vybavení vše, co byste očekávali od špičkové trajektové společnosti, takže Vaše cesta bude tak příjemná a pohodlná, jak je to jen možné. Společnost Pukwan Ferry je jedinečná v tom, že jako jediná v Koreji získala certifikát AEO pro komplexní řízení bezpečnosti. V roce 1998 získala oficiální certifikační statut kódu ISM z roku 1998 díky svému mottu "bezpečnosti a ochrany životního prostředí a neustálému zlepšování systému řízení bezpečnosti."

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Pukwan Ferry s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.

Trasy a přístavy Pukwan Ferry

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Všechny trasy Pukwan Ferry