Rezervujte si trajekt v Rab

Z přístavu Rab v Chorvatsku plujú trajekty do Pesara & Cesenatico. Přístav Rab propojuje Chorvatsko a Itálie, přičemž je zde na výběr z 4 plavby týdně.

Doba plavby se na trase Pesaro - Cesenatico pohybuje mezi 6 hodin a 7 hodin 15 minut..

Ačkoli na této stránce je stručné shrnutí, informace o plavbě se mohou lišit v závislosti na ročním období, a proto Vám doporučujeme, abyste si vyhledali časy a ceny v našem vyhledávači cen pro Rab.

Mapa přístavu Rab

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Služby trajektové přepravy v Rab

 • Gomo Viaggi
  • 2 plavby týdně 6 hod
  • Zjistit cenu
 • Gomo Viaggi
  • 2 plavby týdně 7 hod 15 min
  • Zjistit cenu

Průvodce přístavem Rab

Rab je chorvatský ostrov v Jaderském moři, který se nachází kousek od pevniny, konkrétně u severního pobřeží. Přístav spojuje Chorvatsko s Itálií, s přejezdem do měst Pesaro a Cesenatico na západním pobřeží italské pevniny.

Co dělat na ostrově Rab?

Skutečnost, že byl ostrov Rab nedávno prohlášen za geopark, svědčí o krásné krajině, která se zde nachází. Borové lesy poskytují vhodné přírodní podmínky pro dobrodružství v exotických zemích; stezky pro pěší vyzařují tropické klima, které je v evropském podnebí vzácné. Na severovýchodním pobřeží je příroda v kontrastu s krajinou zbytku ostrova, převládají zde totiž obrovské útesy a jedinečné skalní útvary. Je zde překvapivé množství kultivace, které je chráněno impozantním pohořím.

Pro typické pobřežní letovisko je poměrně neobvyklé, že by přírodní parky zastínily pláže, neboť právě zlatavý písek s azurově modrou vodou je stále místním největším lákadlem. Pláž Lopar a pláž Pudarica jsou nejpopulárnější, v nabídce má Rab i další pláže, které je vhodné prozkoumat, a to obzvláště během hlavní letní sezóny, kdy je zde poměrně náročné najít místo pro svůj ručník.

Když už jste viděli parky, plavali v moři a slunili jste se na pláži, možná uvítáte změnu v podobě příjemně stráveného dne plného památek, které zdobí samotné centrum. Věž svatého Kryštofa nebo Katedrála svaté Marie a svatého Ivana Evangelisty jsou nejdůležitějšími historickými stavbami, které dokládají ohromující architekturu dané doby.

Jak se pohybovat na ostrově Rab?

Značná část návštěvníků volí procházku po většině ostrova a to tam, kde je to možné. Projet se po malebné scenérii autem však také patří k oblíbeným formám dopravy.

Jak se dostat do přístavu Rab

 • Rab - adresa trajektového přístavu

  Biskupa draga 1 , 51280 Rab

 • Ubytování v Rab

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Rab před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Rab pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!