Rezervujte si trajekt v Riga

Přístav Riga v Lotyšsku Vás spojí s přístavem Štokholm ve Švédsku, je tu výběr z kolem 7 plaveb trajektem za týden. Doba plavby na trase z Rigy do Štokholm je od 18 hodin, trasu provozuje společnost Tallink Silja.

Mapa přístavu Riga

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Alternativy pro přístav Riga

Služby trajektové přepravy v Riga

 • Tallink Silja
  • 7 plaveb týdně 18 hod
  • Zjistit cenu

Průvodce přístavem Riga

Jen něco málo přes deset let poté, co Lotyšsko vyhlásilo nezávislost na Sovětském svazu, Riga oznámila vstup do NATO a Evropské unie v roce 2004. To přišlo až tři roky poté, co město, které je považováno za "Paříž severu", oslavilo své 800. výročí. Město je nyní pevně umístěné na turistické mapě, čemuž pomohlo zvýšení počtu nízkonákladových dopravců a nižší tarify ve státní letecké společnost, která spojuje hlavní město Lotyšska s dalšími evropskými městy.
Historické centrum Rigy je prohlášený za světové kulturní dědictví UNESCO. V Rize je nekonečná řada muzeí, věže, náměstí, historických budov a dalších atrakcí. Není divu, protože vznik Rigy se datuje 1201 rokem.
Mezi pobaltskými městy Riga má vedoucí postavení na turistickém ruchu, s Vilniusem a Tallinnem daleko za sebou.

Jak se dostat do přístavu Riga

 • Riga Trajektový Prístav Autem

  Eksporta iela 3A,Ziemelu rajons,Riga,LV-1010

 • Riga Trajektový Prístav Adresa

  Eksporta iela 3A,Ziemelu rajons,Riga,LV-1010

 • Ubytování v Riga

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Riga před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Riga pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!