COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Rio Marina - Pianosa je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Elby do ostrov Pianosa

Provozovatelé trajektů na trase Rio Marina - Pianosa

    • 1 Sailing Weekly 1 hour 50 min
    • Get price

Trajekt z Rio Marina do Pianosa

Linka Rio Marina Pianosa spojuje Elba s ostrov Pianosa. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Toremar. Plavba probíhá 1 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 1 hodina 50 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Rio Marina Pianosa se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Průvodce přístavem Rio Marina

Na italském ostrově Elba se nachází oblast Rio Marina, která je součástí provincie Livorno v Toskánsku. Ačkoli byla tato lokalita poprvé osídlena v 15. století, vesnice začala opravdu růst až v 18. století, kdy došlo k poklesu pirátství v této oblasti. Rio Marina leží na východní straně Elby a je obklopena kopci červené barvy, kterou v minulosti způsobila těžba oxidů železa. Dnes je Rio Marina vyhledávanou turistickou destinací, která si mezi návštěvníky vybudovala kvalitní pověst díky svým službám, které turistům nabízí. Kostel San Rocco je oblíbenou pamětihodností stejně jako věž v přístavu, kterou si v roce 1534 objednal Giacomo V Appiano. Věž má osmihrannou základnu a sloužila jako vyhlídková a obranná stavba. Na ostrově je i park plný minerálů (the Mineral Park).

Trajekty směřují z tohoto přístavu do měst Pianosa a Piombino.