Rødne Fjord Cruise
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Rødne Fjord Cruise

Rødne Fjord Cruise je jednou z největších trajektových společnosti v Norsku, která nabízí plavby z města Bergen na západním pobřeží, do Rosendale na jižním břehu Hardangerfjordenu.

Společnost byla založena v roce 1956, a je jednou z nejstarších v regionu, přičemž na začátku své činnosti zajišťovala pouze místní dopravu pro školáky. RødneFjord Cruise od té doby mimořádně vzrostl, nyní nabízí nejrychlejší přepravu mezi přístavy Bergen a Hardanger, s odjezdy po celý den, celoročně.

Trajekt Hardangerfjord Express Vás vezme na 2 hodinovou prohlídku přes neuvěřitelně krásné fjordy a jezera západního Norska. Trajekt se pohybuje mezi Bergenem a Rosendale, městem, které se proslavilo zámkem ze 17. století, který je považován za nejmenší ve Skandinávii.

Rodném Fjord Cruise také nabízí plavby do Flesland, malé obce v oblasti Bergen, jen kousek jižně od města.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Rødne Fjord Cruise, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Rødne Fjord Cruise. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti Rødne Fjord Cruise s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.