COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Rødne Fjord Cruise

Rødne Fjord Cruise je jednou z největších trajektových společnosti v Norsku, která nabízí plavby z města Bergen na západním pobřeží, do Rosendale na jižním břehu Hardangerfjordenu.

Společnost byla založena v roce 1956, a je jednou z nejstarších v regionu, přičemž na začátku své činnosti zajišťovala pouze místní dopravu pro školáky. RødneFjord Cruise od té doby mimořádně vzrostl, nyní nabízí nejrychlejší přepravu mezi přístavy Bergen a Hardanger, s odjezdy po celý den, celoročně.

Trajekt Hardangerfjord Express Vás vezme na 2 hodinovou prohlídku přes neuvěřitelně krásné fjordy a jezera západního Norska. Trajekt se pohybuje mezi Bergenem a Rosendale, městem, které se proslavilo zámkem ze 17. století, který je považován za nejmenší ve Skandinávii.

Rodném Fjord Cruise také nabízí plavby do Flesland, malé obce v oblasti Bergen, jen kousek jižně od města.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Rødne Fjord Cruise, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Rødne Fjord Cruise. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti Rødne Fjord Cruise s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Trasy a přístavy Rødne Fjord Cruise

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Všechny trasy Rødne Fjord Cruise